Miley Cyrus pristato savo pačios režisuotą vaizdo klipą: apdainavo skyrybas su Liamu Hemsworthu

Miley Cyrus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-14 12:47
Amerikiečių popmuzikos žvaigždė, išpopuliarėjusi dar vaikystėje, kai atliko pagrindinį vaidmenį seriale „Hana Montana“, po pertraukos pristato naują singlą „Midnight Sky“ ir pirmąjį savo pačios režisuotą vaizdo klipą.

Skandalingais pasirodymais išgarsėjusi dainininkė ir po pertraukos naujajame vaizdo klipe išlieka seksuali, pasitikinti savimi, eksperimentuojanti ir stipri.

Įkvėpimo savo naujienai ji sėmėsi iš tokių muzikos ikonų kaip Stevie Nicks, Joan Jett ir Debbie Harry. Vienoje klipo vietoje Myley įsiamžino gulinti beveik nuoga tarp daugybės mažų rutuliukų. Tai galėtų būti užuomina į bene garsiausią Miley Cyrus vaizdo klipą „Wrecking Ball“.

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Muzikos apžvalgininkai „Midnight Sky“ dainos tekste jau spėjo rasti ir daugiau aliuzijų į Miley Cyrus praeitį. Galimai ji apdainuoja savo skyrybas po mažiau nei metus trukusios santuokos su aktoriumi Liamu Hemsworthu. „I was born to run, I don't belong to anyone, don't need to be loved by you“ („Gimiau bėgti, nepriklausau niekam, man nereikia, jog mane mylėtum“), – naujajame single dainuoja Miley.

Tiesa, ne tik įvaizdžio prasme, bet ir muzikaliai Miley visada stebina. Ji gali būti visokia, tačiau tikrai nenuobodžia. Popmuzikos chameleonu vadinama Miley Cyrus nuolat žaidžia muzikos sąskambiais. Tai įrodo ir jos albumai – nuo hiphopo įkvėpto „Bangerz“ iki psichodelinio skambesio turinčio albumo „Miley Cyrus and Dead Petz“.

O naujasias jos singlas „Midnight Sky“ dainininkės albumui užduoda electro-pop toną. Septintasis atlikėjos albumas vadinsis „She is Miley Cyrus“, tačiau tiksli jo pristatymo data kol kas dar nėra aiški.

Naujausi straipsniai