Miley Cyrus nuotrauka sujudino internetą: garsenybė laukiasi kūdikio?

Miley Cyrus / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 15:54
Lapkričio 23 dieną 25-ąjį gimtadienį švenčianti dainininkė Miley Cyrus pasidalijo su gerbėjais nuotaikinga nuotaika. Vienmarškinė dainininkė pozavo prie didžiulio užrašo iš balionų – Miley.

Tačiau žmonių akys krypo ne į balionus, o į pilvą, ant kurio Miley laikė uždėjusi ranką. Ypač liekna dainininkė pademonstravo apvalų pilvuką, o tai iš karto paskatino internautus spėlioti, kad ji ir aktorius Liamas Hemsworthas laukiasi pirmagimio.

Tiesa, internautai pasidalijo į dvi stovyklas, mat prie nuotraukos buvo pridėta grotažymė #VeganiškasKalakutasMažyti. Ketvirtąjį lapkričio ketvirtadienį amerikiečiai švenčia Padėkos dieną, kurios tradicinis patiekalas – kalakutas. Taigi, apvalus pilvukas gali būti ir persivalgymo pasekmė.

Dėl šios priežasties internautai pasidalijo į dvi stovyklas: vieni teigia, kad Miley laukiasi, o kiti tikina, jog ji tiesiog persivalgė. Greičiausiai, atspėjo antrieji. Dar praėjusią savaitę muzikiniame projekte „The Voice“ Miley pasirodė pasipuošusi tarsi pirštinė aptempta suknele. Tądien pilvuko nebuvo nė ženklo.

Tune in to @nbcthevoice & Vote #TeamMiley Vintage Bob Mackie!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai