Miley Cyrus ir Liamo Hemswortho santykių audros

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-05 10:05
Miley CYRUS (26) ir Liamo HEMSWORTHO (29) romanas buvo toks permainingas, kad dažniau atrodė, jog dainininkė ir aktorius išsiskirs, nei prisieks amžinai vienas kitą mylėti. Tačiau nutiko atvirkščiai.

Dar vasarą pasklido gandų, kad pora lieka kartu, bet nusprendė nebesituokti (neva vestuvės jau buvo paskirtos), nes Miley kol kas nenori vaikų, o Liamas jaučiasi subrendęs tapti tėvu. Taigi jų santykius ištiko krizė, ir Liamas jaučiasi nusivylęs.

Tiesa, kiek anksčiau kalbėta, esą pora slapta susituokė savo namuose Malibu: „gerai informuoti šaltiniai“ net papasakojo bulvariniam leidiniui „Life & Style“ šventės detales, kad vestuvės vyko hipių stiliumi ir buvusios tokios uždaros, jog net artimiausi kaimynai neįtarė, kas vyksta.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas  / „Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.

Pastarosios kalbos pasirodė beveik tiesa: slaptos vestuvės poros namuose tikrai įvyko. Tik Tenesio valstijoje, o ne Malibu viloje, kuri sudegė per Vulsio gaisrą lapkritį. Ir daugiau nei pusmečiu vėliau – ne pavasarį, o pačioje metų pabaigoje, Kūčių išvakarėse.

Pirmasis nuotraukomis pasidalijo poros draugas, o po kelių dienų ir pati Miley savo instagrame paskelbė vaizdelių iš šventės. Nuotaka vilkėjo ne hipišką, o balto šilko „Vivienne Westwood“ suknią iki žemės, jaunikis – tradicinį kostiumą su gėlių puokštele atlape, avėjo baltus kedus.

Dukters šventėje buvo ir tėtis Billy Cyrusas (57) su mama Leticia (51) – prieš penkerius metus pora buvo sumaniusi skirtis, tačiau ryžosi šeimos terapijai ir galiausiai susitaikė.

Miley ir Liamas turi prieš akis gražius pavyzdžius: Billy ir Leticia kartu 23 metai, Liamo tėvai Leonie ir Craigas Hemsworthai – irgi drauge nuo jaunystės. Devinti metai sėkmingai vedęs ir vyresnysis aktoriaus brolis Chrisas (35), su aktore Elsa Pataky (42) augina tris vaikus. Tris atžalas turi ir kitas brolis Luke’as (38) su žmona Samantha.

Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.
Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.

Jei vestuves laikysime laiminga pabaiga, galima lengviau atsidusti – sudėtingas romanas baigėsi jomis. Gal Miley ir Liamas tikrai sukurti vienas kitam? Juk per aštuonerius metus kartu turėjo tiek progų išsiskirti, bet vis tiek susitaikydavo.

Pora susipažino 2009-aisiais, kai filmavosi romantinėje dramoje „Paskutinė daina“, ir išsyk krito vienas kitam į akį, o 2012 metais pirmąkart susižadėjo. Bet netrukus – sakoma, kone vestuvių išvakarėse, – nutraukė sužadėtuves, nors Liamas teigė, kad jie su Miley visada bus geriausi draugai ir kad nuo pirmos akimirkos yra tvirtai susiję.

Pastarąjį kartą jie atnaujino santykius ir sužadėtuves 2016-ųjų sausį ir ant Miley rankos vėl suspindo sužadėtuvių žiedas, nors ji juokavo, kad tikri briliantai ir auksas šalia įprastų jos papuošalų iš guminukų ir cukraus vatos atrodo keistai.

 Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas  / Socialinių tinklų nuotr.
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / Socialinių tinklų nuotr.

Miley priėmė ir gausi bei draugiška Hemsworthų šeima – su Chriso Hemswortho žmona Elsa Pataky socialiniuose tinkluose seniai viena kitą vadina giminaitėmis, o Liamo mamos Leonie neišgąsdino tada dar būsimos marčios skandalinga reputacija: „žolės“ rūkymas scenoje, tverkas su Robinu Thicke’u, pasirodymai veik nuogai viešumoje ir socialiniuose tinkluose, auskaras liežuvyje, o ir pats liežuvis amžinai iškištas ir panašiai. Vienu metu į Miley Cyrus koncertus net neleisdavo vaikų ir paauglių iki šešiolikos metų, o pietauti su Liamo tėvais ji atėjo dėvėdama šortukus ir liemenėlę bei su beisbolo kepuraite.

Tiesa, pradėjusi draugauti su Liamu skandalingoji hitų „Wrecking Ball“ ir „Malibu“ atlikėja surimtėjo, ėmė rengtis ne tik latekso liemenėlėmis ir kelnaitėmis, bet ir „Zac Posen“, „Stella McCartney“, „Jean-Paul Gaultier“ ar „Prabal Gurung“ ir įrašinėti muziką blaivi. Tiesa, gruodį pasirodė žinia, kad po metų pertraukos vėl pradėjo rūkyti „žolę“ – sugundė... mama Leticia. Cyrus tikina daranti tai tik savaitgaliais – dirbdama (vis garsiau kalbama apie galbūt dar šiais metais rengiamą išleisti jau septintąjį albumą) norinti išlaikyti šviesią galvą. 

Naujausi straipsniai