Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas vėl nutraukė sužadėtuves

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2012 m.) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-19 17:12
Amerikiečių dainininkės Miley Cyrus (26) ir australų aktoriaus Liamo Hemswortho (28) santykiai – lyg karuselė. Vieną dieną jie planuoja vestuves, kitą – suka skirtingais keliais.

Žinia apie skyrybas pasklido tuomet kai Miley pašalino visus savo socialinio tinklo „Instagram“ įrašus.

Pasak Daily Mail, šįkart pora santykius nutraukė dėl išsiskyrusių nuomonių apie šeimą. Liamas – pasiruošęs susilaukti vaikų, tačiau Miley prisipažino šiuo metu šeimos pagausėjimo nenorinti.

Apie nesutampančias poros nuomones papasakojo artimas jų draugas.

Pasak jo, M. Cyrus niekaip nepasiryžta rimtesniems įsipareigojimams.

„Miley nuolatos atidėlioja vestuvių planus. Liamas jau pavargo laukti. Pastaraisiais mėnesiais jie labai nesutaria. Ji nenori susituokti ir tai mato visi išskyrus Liamą. Jo šeima jam dažnai kartoja, kad laikas nutraukti šiuos santykius, tačiau Liamas vis tikėjosi, kad Miley pasikeis. Dabar jis jaučiasi kaip kvailys“, – sakė artimas Liamo ir Miley draugas.

Žmonės.lt primena, kad Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino filmavimo aikštelėje 2009 m. Vėliau, 2012 m. jie paskelbė, kad susižadėjo, tačiau altoriaus link nepajudėjo. Abu jie padarė pertrauką – Miley draugavo su modeliu ir aktoriumi Patricku Schwarzeneggeriu.

Vis dėlto buvę mylimieji susitaikė, Liamas padovanojo antrą sužadėtuvių žiedą Miley, jų socialinės paskyros pradėjo pildytis bendromis nuotraukomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai