Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas paaukojo didelę sumą nukentėjusiems Kalifornijos gaisre

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2012 m.) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 18:27
Kalifornijos valstija šiuo metu išgyvena didžiulę tragediją. Apylinkes jau savaitę niokoja milžiniški gaisrai, su kuriais kovoja didžiulės gaisrininkų pajėgos. Amerikos dienraščiai praneša apie dešimtis žuvusiųjų bei šimtus dingusių Kalifornijos gyventojų. Tūkstančiai amerikiečių buvo priversti palikti savo namus. Tarp jų – daugybė garsenybių.

Savo namus viename brangiausių Kalifornijos rajonų Kalabasas paliko ir beveik visa Kardashianų klano giminė. Khloe Kardashian su dukrele True šiuo metu glaužiasi pas brolį Robą, Kourtney su vaikais apsistojo pas seserį Kendall, Kim Kardashian ir Kanye Westas su atžalomis persikėlė į viešbutį.

Namų neteko Gerardas Butleris, Robinas Thicke, Miley Cyrus bei Liamas Hemsworthas ir kitos garsenybės.

Pastarųjų namas Malibu rajone virto pelenais. Žinią, kad neteko namų įžymybių pora paskelbė socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. M. Cyrus įraše taip pat prašė žmonių pagalbos nukentėjusiems gaisre. 

Pora dosniai prisidėjo prie pagalbos nukentėjusiesiams nuo gaisro Malibu rajone – jie  paaukojo net pusę milijono dolerių.

„Miley ir Liamas neteko namų, tačiau yra dėkingi už tai, kad jie ir jų angintiniai yra saugūs. Bendruomenė ir valstija yra jiems labai svarbi, todėl jie nori grįžti į savo namus, kur yra sukūrę daugybę gražių prisimininių. Šie pinigai bus panaudoti tiems, kuriems reikia finansinės pagalbos, bendruomenės namų atstatymui, kovai prieš gaisrus ir kovai su klimato kaita“, – sakė poros atstovas. 

Naujausi straipsniai