Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas: greit radę naujus mylimuosius?

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-09 18:24
Seniai pramogų pasaulyje nebuvo tokių lengvų skyrybų. Nieko labai nestebina Miley Cyrus (26) permainingi širdies reikalai, bet neatsilieka ir jos beveik buvęs sutuoktinis Liamas Hemsworthas (29).

Tik rugpjūtį visi spėliojo, ar tikrai dainininkė iškeitė gražuolį australą į tinklaraštininkę Kaitlynn Carter (30), su kuria karštai glamonėjosi jachtoje Komo ežere. Atostogauti į Italiją Kaitlynn, Miley ir draugų bei artimųjų kompanija išskrido kaip tik tomis dienomis, kai nelauktai netikėtai buvo paskelbta, kad skandalingu įvaizdžiu garsėjanti dainininkė skiriasi.

Net ištekėjusi už vyro Cyrus ne kartą pabrėžė, kad moterys ją traukia kaip ir anksčiau, ir vargu ar nuotraukos iš Komo buvo paskutinis lašas, paskatinęs Hemsworthą apsispręsti, – dokumentus dėl skyrybų į Los Andželo teismą pristatė jis. Juolab kad jau kuris laikas Miley rodėsi be žiedo – tai priimta laikyti blogu ženklu santuokai.

Buvę sutuoktiniai kurį laiką situacijos nekomentavo, paliko erdvės „gerai informuotų šaltinių“ interpretacijoms, o oficialus pareiškimas buvo štampų rinkinys apie asmenybės augimą, pokyčius ir sutelktį į save bei karjerą. Gal įdomesnė vieta – apie sprendimą likti mylinčiais – hmm – tėvais visiems savo augintiniams, bet jei pakeistume gyvūnus vaikais, atrodytų, kad tekstas ištrauktas iš advokatų aplanko, kuriame guli gal dešimt nepriekaištingų žvaigždžių pareiškimų variantų.

Daugelis apskritai netikėjo žinia apie skyrybas – aktoriaus ir dainininkės santykiai visada buvo sudėtingi: jie susižadėjo, skyrėsi, vėl suėjo poron, atnaujino sužadėtuvės, o galiausiai tylomis susituokė. Tiesa, santuoka gyvavo vos aštuonis mėnesius, tačiau visgi dešimt metų praleista kartu.

Vieni šaltiniai tikino, kad Miley neištikimybė sugriovė šeimą (beje, su Kaitlynn ji išsiskyrė po kelių savaičių), kiti – kad tai Liamas gėrė ir svaiginosi, o Miley, kadaise buvusi priklausoma nuo kvaišalų, nuleido rankas. Pati dainininkė tviteryje prisipažino nebuvusi tobula, mėgusi šokiruoti publiką, bet niekada neapgaudinėjusi Liamo, kurį myli ir visada mylės. Ir parašė dainą „Slide Away“ apie gyvenimo permainas ir praeitį, kurią reikia pamiršti. Liamas savo ruožtu patikino, kad skyrybos – jo asmeninis reikalas, kurio neketina aptarinėti su žurnalistais, ir palinkėjo buvusiai žmonai laimės.

Permainų buvusios poros gyvenime netrūksta. Kaip minėjome, Kaitlynn Carter – jau irgi praeitis, dabar Miley susitikinėja su australų dainininku Cody Simpsonu (22). Jie – seni draugai, tačiau porą matė besibučiuojančią, drauge vakarieniaujančią ir perkančią sušius Los Andžele. Romantiškas vaikinas aplankė mylimąją ligoninėje – jai buvo nustatyta ūmi angina – ir tiesiog palatoje dainavo serenadą. Cody jau pristatytas Cyrus mamai, trejetas kartu pusryčiavo.

Nežinia, ar Liamas supažindino savo mamą su galima būsimąja marčia, – jis irgi ką tik pradėjo susitikinėti su dailute australų aktoriuke Maddison Brown (22), labiausiai žinoma iš legendinio serialo „Dinastija“ naujos versijos, ne per seniausiai juos keliskart nufotografavo besiglaustančius Niujorke.

Iš trijų Leonie ir Craigo Hemsworthų sūnų šis vienintelis jau beveik nevedęs ir neturi vaikų. Jei tikėtume „šaltiniais“, Miley niekada nepatiko Liamo šeimai ir ypač mamai, o nuotraukos iš Italijos tiesiog sukrėtė. Šeimynykščių nuomonė aktoriui visada buvo svarbi. Tiesa, vargu ar mama bus sužavėta ir naujosios draugės – ką tik buvo paviešintas ne itin padorus „YouTube“ šou įrašas, kuriame Maddison prisipažįsta norinti kruštis su abiem jaunyliais Hemsworthais, Chrisu ir Liamu, ištekėti už Margot Robbie ir nužudyti Hugh Jackmaną. Žinoma, viskas nerimta – tiesiog populiarus „YouTube“ šou vedėjas Zachas Sangas žaidžia su svečiais žaidimą, iškalbingai vadinamą „Fuck, Marry, Kill“ – „Kruškis, tuokis, žudyk“. Bet mamos – jautri auditorija. Be to, Maddison, kaip ir Miley, dosniai dalijasi asmenukėmis – kai kurios pozos visiškai atkartoja Cyrus nuotraukas. Karjerą Brown pradėjo kaip modelis ir nesidrovi savo puikios figūros. O Liamą, regis, rimtai traukia ne itin geros mergaitės, išvaizda panašios į buvusią žmoną. Tiesa, Brown pabrėžė nesilinksminanti vakarėliuose ir esanti labai darbšti, tai gal ponia Hemsworth ir palaimins šią draugystę.

Naujausi straipsniai