Miley Cyrus – apie košmarus, dėl kurių metė marihuaną

Miley Cyrus / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-25 14:27
Skandalingoji atlikėja, Miley Cyrus (24) visų rūšių svaigalų atsisakė prieš kelias savaites. Dainininkė viešai prisipažino, kad niekas nerūko tiek daug marihuanos, kiek rūkydavo ji.

„Košmarai apie perdozavimą privertė mesti marihuaną“, – patikino Miley Cyrus. Šie košmarai nuolat pasikartodavo, tad dainininkė net pasidomėjo, ar įmanoma mirti perdozavus kanapių. Istorijoje toks atvejis nėra užfiksuotas, bet Miley Cyrus buvo įsitikinusi, kad gali tapti pirma marihuanos auka. Pasak jos, niekas taip dažnai netraukė suktinės, kaip ji.

„Aš nebevartoju alkoholio, narkotikų, neberūkau marihuanos. Noriu būti visiškai švari,“ – paskutiniame savo interviu atviravo mergina. Jimmy Fallono televizijos laidoje dainininkė pareiškė, kad pirmą kartą eteryje yra neapsirūkiusi. „Pameni pastaruosius kartus, kai buvau čia? Iš pradžių buvau persirengusi zuikiu, vėliau katinu. Tam yra priežastis – buvau apsinešusi!“ – viešai rėžė Miley Cyrus.

Per pastaruosius metus Miley Cyrus labai pasikeitė. Skandalingu elgesiu pasižymėjusi mergina prieš mėnesį išleido naują singlą „Malibu“. Jame mergina neatpažįstama: švelni, moteriška, romantiška. Šį kūrinį Miley Cyrus dedikavo savo sužadėtiniui Liamui Hemsworthui.

Vaizdo klipe ant merginos piršto vėl puikuojasi sužadėtuvių žiedas, kurio gerbėjai jau buvo pasigedę.

Atlikėja neslepia, kad pokyčiams, ją paskatino mylimasis. Pora kartu nuo 2010 metų, tačiau jie skyrė ir taikėsi tiek kartų, kad gerbėjai, nebežino ko tikėtis. Besiruošianti išleisti šeštąjį savo albumą, atlikėja pakeitė ne tik savo gyvenimo būdą, bet ir muzikos stilių, bei išvaizdą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai