Mildos Govedaitės „Kino pavasario“ filmo rekomendacija Velykoms

Milda Govedaitė / Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-04 20:35
Baigiantis gražiausiai kino šventei – „Kino pavasariui“ – dalijamės kino rekomendacija „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje. Festivalio filmą „Valchenzė amžiams“ Velykoms rekomenduoja kino mylėtoja Milda Govedaitė.

Filmą „Valchenzė amžiams“ žiūrėkite čia:

https://zmonescinema.lt/filmas/valchenze-amziams-walchensee-forever-2020-janna-ji-wonders

„Matyt, kad šį šventinį savaitgalį leisite savo namuose, todėl labai rekomenduoju po vėlyvių pusryčių, valgant velykinį keksą pažiūrėti dokumentinį filmą „Valchenzė amžiams“ iš šių metų „Kino pavasario“ repertuaro. Žinau žinau, jis iš šono neatrodo toks, kurį reikėtų būtinai pažiūrėti, bet patikėkit, įkvėpimo ir pozityvo gausite visam ilgajam savaitgaliui. Aš irgi netikėjau, bet užbaigiau jį žiūrėdama su plačia šypsena veide“, – filmo rekomendacija dalijasi Milda Govedaitė.

Milda Govedaitė / Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Milda Govedaitė / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

Kalifornijoje gimusi „Valchenzė amžiams“ režisierė Janna Ji Wonders pasakoja apie pasakoja savo šeimos moterų gyvenimo istorijas: prosenelės, močiutės, mamos ir tetos. Pasakojimai itin atviri, asmeniški ir privatūs. Paslapčių čia kaip ir nelieka.

„Žiūrėdami šią juostą pakeliausite kartu su tikraisiais 70-tųjų hipiais jų auksiniais laikais. Laisvė, meilė, bendruomenė, atradimai ir dvasingumo paieškos buvo šių žmonių kasdienybė. Kaip jie gyvena dabar ir ar tikrai po visų paieškų ir asmeninių kelionių visi galiausiai grįžtame namo?“, – sako M. Govedaitė.

„Kino pavasario“ filmus galite žiūrėti ir namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“, paspaudę čia išsirinkite norimus filmus.

Naujausi straipsniai