Milda Rasilavičiūtė nauja daina bando gražinti tai, ką iš visų atėmė pandemija

Milda Rasilavičiūtė / Miglės Tareilytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-18 08:53
Daugybę dalykų visi praradome stojus pandemijai. Ne pats skaudžiausias, tačiau svarbus – tai kelionės. Dainininkė Milda Rasilavičiūtė pristato naują savo dainą „Atvirai“, kuri – tarsi duoklė vakarėlių sostine laikomam Majamiui.

Pati daina „Atvirai“, fotosesijos įvaizdis ir nuotaika yra tarsi duoklė Majamiui. Nežinau kodėl, bet visada klausydama šios dainos prisimenu savo viešnagę Majamyje, ten ypatingai daug laisvės, ryškių spalvų, skirtingų žmonių, gera nuotaika, visada geras oras. Tad ir kūrinys pulsuoja energija ir spalvomis. Pavadinimas kaip ir tekstas skatina kalbėti atvirai, tačiau atvirumą šiuo kūriniu aš įsivaizduoju daug plačiau, tai liečia ne tik atvirus ir kartais pamirštus pokalbius, bet ir mūsų pažiūras, gyvenimo stilių, pasirinkimus.

Dainą pristatau neatsitiktinai su nuotrauka, kurioje legendinis automobilis  „Testarossa“ būtent šis automobilis yra tapęs serialo „Miami Vice“ ikona, tad dainos nuotaika ir žinutė puikiai dera su visa tematika ir aišku, pagrindiniu serialo herojumi „Soniu“.  

Milda Rasilavičiūtė / Miglės Tareilytės nuotr.
Milda Rasilavičiūtė / Miglės Tareilytės nuotr.

„Net neabejoju, kad ši daina privers kiekvieną pagarsinti savo kolonėles ir pasijusti tarsi saulėtoje Floridoje“, – įsitikinusi dainos kūrėja. 

Dainos tekstas jautrus ir intymus – Milda išlaiko savo stilių, bet melodija tuo pačiu žaisminga ir ryškaus charakterio. Bundantis pavasaris sužadina naujus jausmus, naujas pradžias, apie tai ir kalbu dainoje.

Milda Rasilavičiūtė / Miglės Tareilytės nuotr.
Milda Rasilavičiūtė / Miglės Tareilytės nuotr.

„Iš tiesų pirminė dainos versija buvo akustinė, kaip ir dainos tekstas – jautrus ir lyriškas, tačiau vis gludinant kūrinį įliejome ir visai kitokių mano spalvų“, – kūrybos užkulisius atveria Milda.  

Ji turi daugybę planų ir idėjų, nuosekliai jas įgyvendina ir viliasi, kad netrukus gerbėjus galės pakviesti į tikrus koncertus.

Naujausi straipsniai