Milda Rasilavičiūtė-Millou pristato dainą „Prisiminsi“: „Gražiausi dalykai slypi visai čia pat“

Milda Rasilavičiūtė-Millou
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-02 08:36
Geram kūriniui nereikia pompastikos. Dainininkė Milda Rasilavičiūtė-Millou taip norėjo išsaugoti tai, ką sudėjo į savo naują dainą „Prisiminsi“, kad nusprendė jos vizualizacijos neapkrauti detalėmis – vaizdo klipą draugai nufilmavo tik telefonu.

Japandi – tokiu prieš kelerius metus gimusiu terminu norisi apibūdinti naują Millou kūrinį. Japandi terminu nusakoma interjero stilistika, jungianti japonų minimalizmą ir skandinavų funkcionalumą. Šiuo filtrų, kaukių ir virtualios tikrovės metu „Prisimink“ širdį paliečia tokiu savo paprastumu, kad norisi geriau įsižiūrėti ir įsiklausyti. O įsiklausyti Millou kviečia į klausimus su svarbiais atsakymais, į tikėjimą santykiais, kupinais laisvės ir pilnatvės.

„Ilgai galvojau, kaip perteikti kūrinį vizualiai, kokį siužetą kurti, tačiau supratau, kad šios dainos esmė yra lengvume ir paprastume, taip gimė idėja nufilmuoti klipą lyg monologą – vienu įkvėpimu“, – sako Millou

Milda Rasilavičiūtė-Millou
Milda Rasilavičiūtė-Millou

„Tai buvo vienas trumpiausių ir mažiausiai sąnaudų pareikalavęs filmavimas. Procesas buvo tiesiog buvimas čia ir dabar. Pasiėmiau tik džinsus, pakroviau telefoną – juo vienu viskas buvo nufilmuota vos per dvi valandas. Esu dėkinga draugams, kurie sutiko įgyvendinti idėją. Talentingi draugai – atlikėjas Šarūnas Kizla (Sharray) ir kūrybininkas Tomas Gudmonas nufilmavo, aktorė Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė viską suorganizavo“, – priduria ji.

Dabar vaizdo klipą gali sukurti kiekvienas, visgi svarbu žinoti, ką nori juo pasakyti. O kai žinai, ką klausytojui nori pasakyti, didelių investicijų nereikia.

„Tikiuosi, kiekvieną mano klausytoją ši daina palies ir primins gražiausias akimirkas, iškels klausimus, atsakymai į kuriuos privers suklusti. Visada galvojau, kad gražiausi dalykai slypi visai čia pat“, – sako Millou.

Millou dainos „Prisiminsi“ vaizdo klipas:

Naujausi straipsniai