Milda Bartašiūnaitė pripažino Luhansko ir Donecko liaudies respublikas

Milda Bartašiūnaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-10 16:57
Neseniai pasaulyje atsirado dvi apsišaukėliškos teroristinės respublikos, Luhansko liaudies respublika ir Donecko liaudies respublika. Oficialiai teigiama, kad iš viso pasaulio valstybių jas oficialiai pripažino vienintelė Rusija. LNK televizijos infošou KK2 išsiaiškino, kad tai netiesa. Dvi šviežiai iškeptas respublikas pripažino Trakų – karaimų respublikos gyventoja Milda Bartašiūnaitė.

„Aš, Lietuvos Respublikos pilietė Milda Bartašiūnaitė, pripažįstu Luhansko ir Donecko respubliku legitimumą“, – šį pirmadienio vakarą per KK2 val. rėš Milda. 

Bartašiūnaitė visokeriopai palaiko Donbaso separatistus bei remia jų prezidentą Aleksandrą Zacharčenko. Visiška nesąmonė, kad Luhansko ir Donecko respublikose rinkimai buvo neteisėti. Jie buvo teisėti! – šaukia Bartašiūnaitė. O neteisėti rinkimai įvyko Amerikoje, kur už Obamą balsavo išprievartauti meksikiečiai. 

Bartašiūnaitei liūdna, kad Lietuvoje nėra valdžios: „Ji yra marionetinė Vašingtono statytinė. Ir Kubilius ir Butkevičius ir Grybauskaitė ir net Landsbergis. Visi Obamos nupirkti.“

Milda įsitikinusi, kad Lietuvoje nėra tiesos, nes viskas nupirkta Amerikos. Todėl Milda Bartašiūnaitė jei turėtų pinigų, važiuotų į Donbaso teroristų irštvą ir filmuotų reportažus apie teisybę. 

Nors politikai išgyvena dėl tautiečių, mąstančių taip, kaip Bartašiūnaitė, Nacionalinio saugumo saugotojas Arvydas Anušauskas pataria į viską žiūrėti ramiai. Lietuvoje – žodžio laisvė ir nuomonių pliurpalizmas. Tuo mes ir skiriamės nuo Rusijos. Nes tokia kitaip mananti Bartašiūnaitė  Maskvoje seniai butų patupdyta į „Matroskaja Tišina” belangę. 

Į klausimą, ar ateityje dar planuoja pripažinti kokias nors respublikas, Milda Bartašiūnaitė nepanoro atsakyti: „Kvailas klausimas, aš neatsakinėju į kvailus klausimas. Aš pabudusi rytais negalvoju, kokias čia respublikas man pripažinti“. 

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai