Mildą Bartašiūnaitę nuvylė grafo Drakulos pilis Transilvanijoje

Milda Bartašiūnaitė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-05 15:44
„Seksperte“ tituluojama Milda Bartašiūnaitė ką tik grįžo po tris savaites trukusių atostogų Bulgarijoje. Keliaudama atgal, moteris su šeima sugalvojo užsukti į Rumunijoje istoriniame Transilvanijos regione stūksančią grafo Drakulos pilį.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kaip tyčia atgal važiavome lapkričio 1-ąją, vakare danguje švietė didžiulė pilnatis“, – apie kelionę per Transilvaniją pasakojo M.Bartašiūnaitė. Moteris tikino norėjusi sukurti išties kraupią helovinišką atmosferą, todėl savo penkerių metų sūneliui papasakoja visas žinomas legendas apie kadaise ten gyvenusį grafą Drakulą.

„Vaikui papasakojome apie Drakulą, kad jis buvo vampyras, gerdavo kraują.  Tad sūnus netgi šiek tiek bijojo. Tačiau kai įėjom į pilies vidų, buvo visai nebaisu”, – įspūdžiais dalijosi Milda.

Moteris pripažino nusivylusi garsiąja Drakulos pilimi. Esą joje tebuvo vienas plakatas su grafo atvaizdu. „Ten tiesiog istorinė pilis, menės, rūmai ir kita. Matėm slaptų tunelių, kurie buvo naudojami karo metais. Netgi dūmtraukiuose padaryti slapti įėjimai. Bet baimės prasme ta pilis visiškai nuvylė“, – skundėsi M.Bartašiūnaitė.

Į pietryčių Europą Milda su šeima užsuka kone kasmet, nes moters uošvis Bulgarijoje turi nuosavą namą. „Buvo labai gera ir karšta – 25 laipsniai karščio, taigi mes deginomės ir maudėmės“, – nepaisant nuvylusios grafo Drakulos pilies kai kuriomis akimirkomis džiaugėsi Milda.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai