Milanos Jašinskytės studijos gimtadienyje – aistringas šokis su Mindaugu Rainiu

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-17 13:37
Karštas baltas šokoladas, iki šiol nematytas šokių duetas ir šimtai judesį bei muziką mylinčių žmonių – taip atrodė laidoje „Šok su manimi“ išgarsėjusios buvusios kolektyvo „Žuvėdra“ šokėjos Milanos Jašinskytės bei jos bendražygės Aurelijos Griciūtės įkurtos „Vilniaus šokio akademijos“ trečiasis gimtadienis.

„Ilgai ieškojome, kas galėtų ištirpinti ir mūsų svečiams pateikti karštą būtent baltąjį, o ne juodąjį šokoladą. Nors vienu metu net buvo kilę abejonių, ar sumanymą įgyvendinti pavyks, bet... gimtadienyje mėgavomės tuo, apie ką svajojome!“, – džiaugėsi M.Jašinskytė.

Ji, kaip ir A.Griciūtė, anksčiau vertinamo gardėsio skystame pavidale nėra niekur ragavusi. Šokėjos šypsosi paklaustos, kuri iš jų pirmoji sugalvojo nestandartinę temą „Vilniaus šokio akademijos“ šventei.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Teminius gimtadienius rengiame kasmet. Šįmet norėjosi kažko ypatingai saldaus, šilto, lengvo bei šviesaus. Juk būtent tokios ir yra mūsų vedamos šokių pamokos!“, – su šypsena paaiškino žinoma šokėja bei trenerė.

M.Jašinskytė džiaugėsi, jog kartu vakarą praleisti panoro apie 180 mokinių. Ir tai yra maždaug pusė tų, kurie mokosi „Vilniaus šokio akademijoje“.

Auklėtiniams šventės kaltininkės parengė ir parodomąją programą. M.Jašinskytė rumbą sušoko su „Šok su manim“ projekto partneriu Mindaugu Rainiu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Rumba buvo vienas pirmųjų ir geriausiai televizijos projekte išmoktų šokių. Jo žingsnelius puikiai prisimenu iki šiol“, – sakė pašnekovas.

M.Jašinskytė svečiams parengė ir dar vieną staigmeną – ant parketo buvo pristatytas naujas duetas.

„Kartu su šokėju Vytautu Viluckiu sušokome kvikstepą. Tai buvo mūsų pirmas bendras pasirodymas“, – pasakojo šokėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ji pasidžiaugė, kad „Vilniaus šokio akademijos“ veikla yra itin aktyvi bei gyvybinga. Šokėja sakė, jog neretai su entuziazmu pradėti projektai po kurio laiko prigęsta.

Tuo tarpu merginų dueto noras dalintis žiniomis apie šokius tik auga bei pulsuoja.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai