Milanos Jašinskytės poilsis Ibisoje: nuo triukšmingų vakarėlių iki ramios meditacijos

Milana Jašinskytė Ibisoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-15 09:43
Birželio pradžioje Milana Jašinskytė (32) 8 dienoms išvyko atostogauti į Ibisą. Čia teko pabūti visur: ir prabangiuose vakarėliuose, ir jogos pamokose. Milana sako, kad kelionėse ją jau sunku kuo nors nustebinti, tačiau Ibisoje liko ne kartą maloniai nustebinta.

Nuo triukšmingų vakarėlių iki meditacijų

Milana pasakojo, kad tokią atostogų kryptį pasirinko netikėtai. „Aš pati stebėjausi, kad dar per Kalėdas susiplanavau tokias atostogas. Bandau prisijaukinti Europą ir šįkart norėjosi kažko arti ir trumpam. Apie Ibisą esu girdėjusi visokių nuomonių, ji nepalieka abejingų, tad mano smalsumas susidaryti savąją nugalėjo. Dvasinių dalykų ieškantys keliautojai dažnai čia užsuka, kaip ir į Chang Mai Tailande, Balį Indinezijoje ar Tulumą Meksikoje“, – Žmonės.lt sakė M.Jašinskytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ibisa garsėja kaip niekada nesibaigiančių vakarėlių miestas. Nors ir Milana propaguoja sveiką gyvenseną, tačiau naktinių šokių nepraleido – aplankė tris klubus ir sako, kad liko maloniai nustebinta.

„Teko aplankyti net tris naktinius klubus. Turiu pripažinti, kad visus kartus nesinorėjo eiti, nes anksčiau pirmos valandos nakties net neverta lįsti iš namų. Miego noriu, vakarėliuose esu retas svečias, bet prisiverčiau ir nenusivyliau. Juk esu Ibisoje, kaip galiu praleisti progą pamatyti tokį spektaklį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Apsilankiau „Space“ klube, kuris yra tiesiog milžiniškas. Kai ateini, nebesuvoki, kiek ten yra erdvių, kiek žmonių. Iš esmės, jautiesi kaip arenoje, kuri išskirstyta į kambarius, kuriuose vyksta skirtingi vakarėliai, groja įvairi muzika. Tie, kas mėgsta klubus, žino ten grojančius didžėjus, bet man tie vardai, aišku, nieko nesako, – juokėsi Milana. – O ir bilietai labai brangūs – į šį klubą įėjimas kainuoja 50 eurų, bet mes prasmukome nemokamai, draugai įrašė į svečių sąrašus. Už tokius pinigus tikrai nebūčiau ėjus, nes paprastai nevaikštau į naktinius klubu. Bet kadangi pavyko pamatyti nemokamai, tai prisiverčiau nueiti.“

Taip pat teko nueiti į prabangų naktinį klubą, kur, kaip sako Milana, visi rodo savo prekės ženklą – merginos su vakarinėmis suknelėmis, vyrai pasitempę, su marškiniais.

„O paskutinę dieną apsilankiusi Marina rajone esančiame „Lio“ klube aiktelėjau – viduje esantis baseinas, vaizdas į Ibisos senamiestį ir visiškai šalia klubo priplaukusios prabangios jachtos. Fantastika, kai tiek iškeliavus dar kažkas nustebina, tuo kelionės ir žavi“, – įspūdžiais dalijosi Milana.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Be triukšmingų vakarėlių, M.Jašinskytė Ibisoje nepamiršo jogos, meditacijų. Pasak jos, sala tam puikai tiko.

„Buvau pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą. Nebuvau nieko susiplanavusi. Kiekviena diena buvo vis kitokia. Pirmas kelias dienas važinėjau saloje nuo paplūdimio iki paplūdimio, tai priminė sočias ir šiltas meškiuko atostogas, o vėliau, kai supratau, kad čia ne tik paplūdimių sala, bet ir energetiškai stipri vieta, radau ne vieną nuostabią vietą tiek jogai, tiek meditacijai, filmavimams, tikram ispaniškam maistui, sodeliams, ekologiškiems turgeliams.“

Ramybė ir puikus maistas

Milana apkeliavo ir aplinkines salas. Sako, kad ten atrado tikrą rojaus kampelį.

„Formentera, maža sala šalia Ibisos – tikri Karibai Europoje! Maloniai nustebau tokiais nuostabiais paplūdimiais ir visiška ramybe. Dabar nekyla klausimų, kodėl čia keliauja tiek jauni, tiek vyresni žmonės.

Taip pat užsiėmiau joga fantastiškoje aplinkoje – vidury niekur, gamtoje, o po pamokos pusryčiavau šalia esančiame savo didžiulį sodą turinčiame eko viešbutyje tarp apelsinų medžių“, – sakė Milana.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kai balandį svečiavosi JAV, Milana pasakojo, kad rasti sveiko maisto buvo nelengva. Tačiau Ibisoje problemų neturėjo – patiekalai buvo tiesiog puikūs.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ispaniška virtuvė puiki. Produktai švieži, yra ir ekologišką maistą ruošiančių restoranėlių. Tačiau čia nebūtina ieškoti eko ženklu pažymėtų vietų, kaip tai darau kitose vietose, nes daug kur gamina iš vietinės produkcijos pats restoranėlio šeimininkas. Tik reikia žinoti, kur eiti. Kainos nėra mažos, bet taip skanu, kad negaila mokėti už kokybę. O dar pakelėje sustodavome ekologiškose parduotuvėse, kur matydavome iš kur visos gėrybės nutūpė ant prekystalio – nerealu!“ – šypsojosi Milana.

Kadangi į Ibisą Milana vyko atostogauti, tad kartais leisdavo sau ir patinginiauti.

„Ibisoje pasidaviau ispaniškam tempui, keldavausi vėlai, lėtai išsirangydavau iš lovos ir tik tuomet spręsdavau, ar pirma stosiu ant kilimėlio, ar eisiu į paplūdimį, ar jaukiai papusryčiausiu. Bet kokiu atveju, jogos kelionėje buvo nemažai, jei nepadarau jogos asanų, jaučiu apsnūdusį kūną visą dieną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Keletą dienų ėjau į jogos studiją. Tai nebuvo mokomasis kursas, tačiau visuomet gerai nueiti pas kitą mokytoją, tada mokaisi matydama, kaip kitas moko. O kitas dienas, kai tik jausdavau polėkį, filmuodavau neilgas jogos sekas – galima sakyti, kad vežu dovanų savo studentams, taip pat ir kitiems mėgstantiems jogą. Paruoštos trys jogos sekos publikuojamos mano „Youtube“ kanale bei Milana Yoga feisbuko paskyroje“, – pasakojo Milana.

Netrukus Milana mėnesiui išvyksta į Aziją toliau tęsti savo atostogų, kur, kaip pati sako, bus visiškai kitaip nei Ibisoje.

„Ibisoje išsimiegojau, pagulinėjau, pavaikščiojau. Nuostabiai jaučiuosi. Esu pasiruošusi kelti sparnus į Aziją, bus visiškai kitaip, neabejoju.

Kas laukia Azijoje, neturiu idėjos. Planavau keliauti po Tibetą, o Kinija uždarė sienas. Turiu bilietus mėnesiui į Tailandą, ne mano kelionių braižas tiek laiko praleisti vienoje šalyje. Tačiau Ibisoje prisėdus nusipirkti bilietų į Laosą, užstrigo bilietų pirkimo sistema. Stebiu ženklus, gal nereikia man ten, jei paprastai neišėjo nusipirkti jų. Šiandien galvoju, jog atskridusi kilsiu į Šiaurę, Chang Mai provinciją ir po to žiūrėsiu, kur kelias nuves. Visuomet preciziškai suplanuotas keliones šiemet pakeitė nežinia. Manau, kad ne veltui“, – Žmonės.lt pasakojo Milana Jašinskytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai