Milane pristatyta naujausia „Sportmax“ kolekcija

Naujausios „Sportmax“ kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-21 19:23
Šis sezonas pasakoja kur kas daugiau nei vien tik apie estetiką. „Sportmax“ rudens – žiemos moteriškų drabužių kolekcija apjungia neišvengiamos hiper technologinės ateities nuojautą ir gilesnes savęs suvokimo paieškas.

Kolekcija, lyg harmoninga šių dviejų scenarijų dichotomija, perteikia pozityvų požiūrį, raginantį būti pasirengus atviram dialogui, netikėtiems susitikimams ir atradimams.

Rudens – žiemos kolekcijoje akcentuojama struktūrizuoto ir futuristinio stilių dermė. Moteriškų siluetų švelnumas prisotintas iš stereotipų išsilaisvinusio atviro gundymo.

Pagrindinis vaidmuo ant podiumo tenka lauko drabužiams, amžinajam šio mados ženklo simboliui. Apsiaustų, paltų, striukių ir lietpalčių  modeliai dekoruojami neįprastomis eilėmis sagų, išryškinta pečių linija, nusegamomis apykaklėmis ir dekoratyviais papuošimais.

Naujausios „Sportmax“ kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Naujausios „Sportmax“ kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Naujausios „Sportmax“ kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Naujausios „Sportmax“ kolekcijos pristatymas/ Organizatorių nuotr.

Kompaktiškų dydžių striukės derinamos su trumpais sijonais arba šiek tiek platėjančiomis kelnėmis aukštu liemeniu. Tos pačios kelnės ir sijonai poruojami su banguota subtiliais raukiniais dekoruotų marškinėlių elegancija.

Sluoksniuotos liemenės ir korsažai – daugiausia iš sodrių spalvų dirbtinės odos arba derinant sidabro spindesį su plazdančiomis šilkinėmis bei megztomis suknelėmis. Odos detalėmis taip pat dekoruojami megztiniai, drabužių klostės, viršutiniai drabužiai, kombinezonai, sijonai ir kelnės.

Kolekcijoje atsikartoja suderintos aprangos motyvas, tie patys audiniai atsikartoja paltų ir sijonų modeliuose. Sartorial sprendimai, pasiskolinti iš smokingų istorijos, panaudojami kuriant suknelės-palto atlasiniais atvartais versiją. Džinsas, kuriam suteikiama tam tikro aukštuomenės rafinuotumo, taip pat kalba apie reveransą klasikiniam smokingui.

Suknelės leidžiasi į tradicinį modeliavimo žaidimą, kuriame pasitelkus apnuogintą apatinį drabužio sluoksnį ir asimetrinį siluetą kuriamas trimačio efekto įspūdis. Subtilus drabužių švelnumas išryškina figūros linkius.

Spalvų paletė: neutralūs atspalviai, kaip gelsva ir žalsva, derinami su ryškesnėmis – tamsiai mėlyna, žydra ir balkšva, rožine ar melsvai pilka.

Dominuoja augaliniai, o taip pat laiko nutrintų apmušalų stiliaus raštai ir žakardo motyvai, futuristinei tematikai suteikiantys tam tikro lengvumo.

Avalynė, kylanti aukščiau kelių, dekoruojama skulptūriška pakulne. Sandalų dirželiai apjuosiami aplink kulkšnį, o sportiniai bateliai primena kosmonautų avalynę. Kosmoso eros koncepciją pratęsia itin scenografiški akiniai.

 

Naujausi straipsniai