Milana Jašinskytė surengė jogos pamoką tiesiogiai iš JAV

Milana Jašinskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-04 10:40
Buvusi kolektyvo „Žuvėdra“ šokėja Milana Jašinskytė nenustoja stebinti iššūkiais. Šių metų pradžioje pradėjusi vesti jogos užsiėmimus Milana sekmadienio rytą surengė tiesioginę pamokos transliaciją iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Už Atlanto jogos mokytoja vieši neatsitiktinai. Čia ji dalyvaus populiariausioje pasaulyje jogos konferencijoje, kurią kelis kartus per metus skirtinguose JAV miestuose rengia „Yoga Journal“ žurnalas.

Į jogos pamoką Vilniuje susirinkę žmonės šį kartą savo mokytoją išvydo didžiuliame ekrane ir po užsiėmimo tikino esą šiuolaikinio pasaulio naujovė paįvairino užsiėmimą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pati M.Jašinskytė pripažino, kad sunkiausia buvo įveikti laiko skirtumą, mat tuo metu, kai vyko treniruotė, Lietuvoje buvo 10 valanda ryto, o Vašingtone, kuriame ji yra apsistojusi, buvo 3 valanda nakties.

„Jogos pamokoje buvusi emocija atpirko miego trūkumą. Man svarbiausia, kad pavyko suburti žmones, užtikrinti techninę pamokos transliaciją ir dar sukurti gerą nuotaiką. Matyt, norėjosi parodyti, kad užsiimti joga galima visur ir visada. Jai neegzistuoja atstumai ar laiko skirtumas. Nors esu šiek tiek pavargusi, labai džiaugiuosi ir tikiu, kad ateityje ir tiesioginių, ir netiesioginių transliacijų internete bus vis daugiau“, – sakė M.Jašinskytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mokytoja pasidžiaugė ir vos prieš savaitę įkurta savo asmenine internetine svetaine, kuri skirta žmonėms, ieškantiems savojo gyvenimo kelio.

„Tikiu, kad ši svetainė yra šiuolaikiški mano ir jogos namai, į kuriuos aš kviečiu visus užsukti. Netrukus pildysiu galeriją, kurioje bus galima peržiūrėti jogos pamokas, sveiko maisto gaminimo patarimus ir daugybę kitų smulkmenų, leidžiančių kiekvieną dieną nugyventi su plačia šypsena“, – patikino M.Jašinskytė.

Amerikoje ji ketina apsilankyti ne tik jogos konferencijoje, bet ir pas garsiausius šios srities mokytojus šalyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai