Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys nuo fotografų nebesislapsto, bet apie meilę neatvirauja

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-03 17:26
Praėjo beveik dveji metai po to, kai TV3 projekte „Šok su manimi“ nugalėtojais tapusi Milanos Jašinskytės ir Mindaugo Rainio (27) pora džiaugėsi bendra pergale. Nors šiandien Mindaugo ir Milanos bendri TV projektai nebesieja, yra kur kas svarbesnė priežastis jiems būti drauge. Portalo Žmonės.lt žiniomis, Milana ir Mindaugas jau kurį laiką vienas kitam puoselėja rimtus romantiškus jausmus. Apie juos pora neatvirauja, tačiau pastaruoju metu nebesislapsto nuo fotografų.

2013 metų pradžioje pasidalinę „Šok su manimi“ 10 tūkst. eurų piniginį prizą, Mindaugas ir Milana drauge leido laisvalaikį, kartu lankydavosi renginiuose, tačiau visuomet pabrėždavo, kad jie – tiesiog geri draugai.

„Milana iš tikrųjų man – daugiau nei partnerė. Pirmiausia ji – geras draugas. Mūsų labai panašus mąstymas, požiūris į gyvenimą, vertybės, o kai kas sako – net ir išvaizda. Tačiau svarbiausia – tikiu ja, jos idėjomis”, – dar dalyvaudamas šokių projekte sakė Mindaugas.

Jei jau matote mus kartu, darykitės išvadas patys, – Žmonės.lt sakė Mindaugas.

Vienas kito draugija Mindaugas ir Milana mėgaujasi iki šiol. Tiesa, jei anksčiau fotografams vengdavo pozuoti drauge kaip pora, dabar jau fotoblyksčių nesibaido.

Prieš kelias dienas jiedu vienas kitam kompaniją palaikė TV3 siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ pristatyme (nuotrauka viršuje), spalio 10 dieną vienas kitam į parankę įsikibo eidami į „Unicef“ labdaros renginį.

„Apie asmeninius santykius nieko nekomentuoju, – pirmadienį pakalbintas Žmonės.lt nedaugžodžiavo Mindaugas ir pridūrė. – Jei jau matote mus kartu, darykitės išvadas patys.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Išsiskyrė su vyru

2014 metų pradžioje Milana nusprendė skirtis su savo vyru, daug keliaujančiu verslininku Danu Pankevičiumi, su kuriuo susituokė 2011 metų vasarą Seišelių salose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai