Milai Kunis nepavyko vyrui Ashtonui Kutcheriui parodyti savo vaikystės namų Ukrainoje – jos neįleido

Mila Kunis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-09 08:00
Aktorė Mila Kunis (34) savo gimtinėje Ukrainoje nebuvo 27 metus – nuo to laiko, kai jos tėvai nusprendė emigruoti į Jungtines Amerikos Valstijas.

Neseniai Mila Kunis lankėsi savo tėvynėje, kartu vyko ir jos vyras aktorius Ashtonas Kutcheris (39). Jiedu nuvyko į aktorės vaikystės miestelį Černovcy, Ukrainos pietvakariuose.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaip praėjo viešnagė, Mila Kunis papasakojo portalui Net-a-porter. Pasak aktorės, kelionė nebuvo tokia, kokios ji tikėjosi.

„Vykau ir jaučiausi keistai. Buvo dalelė manęs, kuri norėjo ką nors pajusti...Bet nepavyko. Mes leidžiamės lėktuvu, Ashtonas paklausė „Nieko?". Aš atsakiau „Nieko"", – pasakojo aktorė.

Tėvai jai davė adresą – namo, kur prabėgo pirmi Milos gyvenimo metai. Ten garsiųjų aktorių pora ir nukeliavo. Aktorė teigia patyrusi šoką ir pažeminimą, kai naujieji namo šeimininkai neįsileido garsenybių poros net per slenkstį.

„Priėjome mūsų seną namą, aš pabeldžiau į duris – vyliausi užeiti, apžvelgti, kaip ten viskas viduje. O šeimininkė atsakė: „Ne!". Jos nesujaudino ir mano paaiškinimas, kad čia gyvenau vaikystėje, ji net durų neatidarė", – pasakojo smulkmenas Mila Kunis.

Tuo tarpu Ukrainos žiniasklaidoje pasirodė informacija apie tą nutikimą. Pasirodo, tuo metu, kai į namus pasibeldė Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris, šeimininkų nebuvo – su žvaigždėmis per duris bendravo namus prižiūrinti moteris, o ji tiesiog išsigando nepažįstamųjų, palaikiusi juos pabėgėliais.

Žmonės.lt primena, kad Mila Kunis gimė 1983 m. pietvakarių Ukrainoje. Milai Kunis buvo septyneri, kai šeima emigravo į JAV, į Los Andželą.

„Aš kasdien verkiau. Nesupratau tos kultūros, žmonių, kalbos. Pamenu, stojant į koledžą, esė pavadinau “Įsivaizduokite, kad esate spetyneriu metų ir kurčias bei aklas". Būtent taip jaučiausi atvykusi į kitą šalį“, – yra sakiusi Mila Kunis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama