Mila Kunis prabilo apie iširusius santykius su Macaulay Culkinu: „Aš smarkiai susimoviau“

Macaulay Culkinas ir Mila Kunis (2009 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Ukrainos kilusi aktorė Mila Kunis (34) neseniai prakalbo apie savo pasibaigusią draugystę su „Vienas namuose“ žvaigžde Macaulay Culkinu (37). Pasirodo dėl jų skyrybų ji kaltina save. „Aš tikrai susimoviau“, – sakė ji.

Mila Kunis papasakojo ne tik apie santykius su M. Culkinu, bet ir savo dabartinio sutuoktinio Ashtono Kutcherio (40) skyrybas su legendine aktore Demi Moore (55).

Ashtonas Kutcheris ir Demi Moore / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Savo asmeninio gyvenimo detalių ji atskleidė pirmadienį interviu su „Armchair Expert“. Istoriją ji pradėjo pasakoti nuo to, kad jos mama sužinojusi, jog Mila susitikinėja su A. Kutcheriu ją iškeikė rusiškais keiksmažodžiais ir liepė užsičiaupti.

„Mes kartu važiavome mašina, aš atsisukau į ją ir pasakiau, kad su kai kuo susitikinėju, kai ji išgirdo, kad tai Ashtonas ji liepė man užsičiaupti“, – pasakojo M. Kunis.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AOP nuotr.

Anot aktorės, A. Kutcherio ir D. Moore skyrybos tuo metu buvo plačiai aptarinėjamos spaudoje, todėl būtent tai galėjo iššaukti tokią griežtą mamos reakciją.

„Jis jau seniai buvo išsiskyręs, tačiau toje istorijoje buvo likę daug neišspręstų detalių“, – pasakojo ji.

Juostos „Juodoji gulbė“ aktorė taip pat prakalbo ir apie savo santykius su M. Culkinu, su kuriuo ji bendravo prieš A. Kutcherį.

„Mūsų išsiskyrimas buvo siaubingas. Aš susimoviau... 20-ies aš buvau tikra bjaurybė. Tai pripažinti man prireikė labai daug laiko, tačiau dabar aš suprantu, kokia bjauri tuo metu buvau. Aš susimoviau, aš susimoviau, aš susimoviau“, – atvirai kalbėjo aktorė.

Macaulay Culkinas ir Mila Kunis / Vida Press nuotr.

Nors M. Kunis negailėjo sau kritikos – kas tiksliai atsitiko tarp jos ir „Vienas namuose“ žvaigždės neatskleidė.

Mila ir Ashtonas susitikinėti pradėjo 2012-ųjų balandį. Pora susituokė 2015-aisiais ir augina du vaikus: Wyatt Isabelle ir Dimitrijų Portwoodą Kutcherį.

Skaitykite daugiau