Mila Kunis – atvirai apie trečią vaiką

Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ir vis dėlto Mila Kunis, kuriai rugpjūčio 14 dieną suėjo 35-eri, žino, ką apie ją rašo. Todėl naujame interviu iškart paneigia du svarbiausius gandus: ne, ji nesilaukia trečio vaiko ir nesiskiria su Ashtonu Kutcheriu (40).

Nors dvi pastarosios prielaidos labai trapios: ne pirmą kartą žvaigždės neigia tarpusavio nesutarimus, o paskui, žiūrėk – žinia apie neįveikiamus nesutarimus ir vaikų dalybas. Mila ir Ashtonas – apskritai prisiekę slapukai: ilgai neigė ir romaną, ir sužadėtuves. Jų vestuvės 2015 metų liepą buvo tokios slaptos, kad smalsiausi žurnalistai apie jas sužinojo tik po kelių mėnesių.

Toks slaptumas greičiausiai – Milos iniciatyva: Ashtonas visada buvo socialinių tinklų gerbėjas, kadaise išgarsėjo kaip pirmasis tviterio vartotojas, surinkęs milijoną sekėjų. O Mila ir šiandien neturi paskyros nei instagrame, nei feisbuke, oficialiame jos tviteryje – vos 19 žinučių (galima palyginti – Kutcherį tviteryje seka daugiau kaip 19 milijonų, jo tvitų skaičius netrukus pasieks dešimt tūkstančių).

Net sutuoktinis nepajėgė Milos pripratinti prie socialinių tinklų pasaulio – aktorė įsitikinusi, kad internete reiškiasi tik tie, kurie garsiausiai rėkia, yra kupini pykčio ir prikaupę negatyvo. Todėl žaisti pagal šitas taisykles visai nesmagu. „Nespėjau įšokti į šį traukinį. Prisimenu, kaip draugė, su kuria kažkada nuomojomės butą, užsiminė apie feisbuką. „Kas tai? – paklausiau. – Vieta, kur visi vienas iš kito tyčiojasi? Tai taip keista...“ – su šypsena prisimena aktorė. Beje, vienas geležinis principas, kurio laikosi ir Ashtonas, – socialiniuose tinkluose neturi būti jų vaikų nuotraukų. Pora jomis dalijasi tik privačioje aplinkoje – su artimiausiais giminėmis.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Patarimas įžymybėms neskaityti arba ignoruoti, ką apie jas rašo, – senas kaip pirmasis bjaurus interneto komentaras. Tačiau net didelės žvaigždės negyvena vakuume – ir Mila prisipažįsta neišvengiamai susipažįstanti su savo biografijos detalėmis tiesiog išėjusi į prekybos centrą. Neįmanoma užsimerkti einant pro žurnalus su žvaigždėmis viršeliuose – taip aktorė ir sužino kartą per metus esanti nėščia ir reguliariai besiskirianti su vyru.

Pati Mila pasiruošusi į tai numoti ranka, tačiau tokios žinios išgąsdina tėvus ir senelius. Sakykime, kai ji laukėsi mažylio Dimitri, vienas tabloidas parašė, kad nutiko nelaimė ir aktorė skubiai išvežta į ligoninę. Viršelyje buvo ir jos nuotrauka. Galima tik įsivaizduoti, kokį stresą tai sukėlė Kunis šeimai.

Aktorė tik juokauja, jog tėtis visada tikisi, kad žinia apie dar vieną dukters nėštumą pasirodys esanti tikra. Nors Mila ir Ashtonas ir taip padarė mamą Elvirą ir tėtį Marką dukart seneliais – poros dukrai Wyatt Isabelle rudenį sukaks ketveri, o minėtam Dimitri – dveji. Tiesa, dar yra aktorės vyresnysis brolis Michaelas, kuris prieš penkerius metus vedė baleriną Alexandrą Blacker, bet nepranešama, ar pora susilaukė atžalų.

Mila Kunis / Vida Press nuotr.

Nuolat plykstelinčių gandų apie Milos ir Ashtono skyrybas šaknys aiškios – nei spauda, nei publika dar nepamiršo skandalingos Kutcherio ir Demi Moore (55) skyrybų istorijos, o kai kas – ir ankstesnio romano su šviesaus atminimo kolege Brittany Murphy (1977–2009), kurią jis paliko dėl Moore (Mila, jei ką, irgi nepasižymėjo širdies pastovumu).

Kai pernai vasarą Kutcherį nufotografavo su nepažįstama tamsiaplauke sėdantį į privatų lėktuvą, bulvarinis žurnalas „Star“ anaiptol ne retoriškai teiravosi: „Ashtonai, kas ši mergina?“ Tačiau Kutcheris atkirto, kad ji – pusseserė, ir atsiprašė tetos Jodie už neetišką žurnalistų elgesį.

Kodėl nepatikėjus, kad jiedu – išties laimingi sutuoktiniai ir neketina skirtis?! Juolab kad pati Mila, paklausta apie artimiausių penkerių metų planus ir lūkesčius, tiesiai sako nesvajojanti apie nieką didingo. Ir nori paprasčiausiai būti laiminga. „Žinau, kad skamba kvailai, bet visada troškau ir trokštu mokytis, susidurti su sunkiomis užduotimis ir pati esu pasirengusi jų skirti partneriui. Manau, visa tai vienaip ar kitaip visada atves į sėkmę“, – paprastai sako ji. 

Mila Kunis švytėjo filmo „Jupiterė. Pabudimas“ premjeroje Los Andžele (20 nuotr.)
+14
Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris krepšinio varžybose (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau