Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris savo vaikus paliks be kalėdinių dovanų

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena gražiausių pasaulio porų aktoriai Mila Kunis (34) ir Ashtonas Kutcheris (39) vis nustebina savo poelgiais.

Mila Kunis pastaruoju metu vis duoda interviu, nes vyksta kalėdinės komedijos „Labai blogos mamytės 2“ reklaminė kampanija – aktorė juostoje filmavosi. Kalbant apie filmą paliečiama ir Kalėdų tema garsiojoje šeimoje.

Mila Kunis papasakojo, kad savo vaikams – 3 metų dukrai Wyatt ir 11 mėnesių sūnui Dimitri – su vyru yra nusprendę per Kalėdas nieko nedovanoti.

Mila Kunis

„Praėjusiais metais per Kalėdas dukrai buvo dveji metai, mes nieko nedovanojome, tačiau už mus tai padarė seneliai. Vaikas to visiškai neįvertino. Vaikai nežino, ko tiksliai laukia, tiesiog – laukia“, – sakė Mila kunis, po tos šventės su vyru paprašę senelių nieko anūkams nebedovanoti, geriau paaukoti vaikų namams.

Family is everything! ❤️

A post shared by Mila Kunis (@milakunis______) on

Kadangi senelius sunku perkalbėti, Mila su Ashtonu maldavo įteikti tik vieną dovaną, o kitas lėšas iš tiesų geriau skirti tiems, kam jų labiau reikia.

„Štai tokia mūsų namuose tradicija, – sakė Mila Kunis. – Aš kilusi iš komunistinės Rusijos, todėl mano šventinės tradicijos ramios. Kai mes su šeima persikėlėme į Ameriką, patyrėme Kalėdų magiją ir tai, kaip visi tuomet linksminasi. Rusijoje Kalėdos – religinė šventė, jos nešvenčia netikintys. Mūsų žydų šeima manė, kad Kalėdos ne jai. Visgi Amerikoje pirmą kartą nusipirkome ta proga eglutę ir nuo to laiko švenčiame. Mano tėvai Amerikoje sukūrė tradiciją skirti dėmesio visoms šventėms, kokios jos bebūtų – tiesiog tai laikas, kurį atidžiau skiri šeimai. O kai su Ashtonu sukūrėme šeimą, atsirado tik mūsų tradicijų“, – sakė Mila Kunis.

Žmonės.lt primena, kad Mila Kunis gimė 1983 m. pietvakarių Ukrainoje. Milai Kunis buvo septyneri, kai šeima emigravo į JAV, į Los Andželą.

„Aš kasdien verkiau. Nesupratau tos kultūros, žmonių, kalbos. Pamenu, stojant į koledžą, esė pavadinau “Įsivaizduokite, kad esate spetyneriu metų ir kurčias bei aklas". Būtent taip jaučiausi atvykusi į kitą šalį“, – sakė Mila Kunis.

Aktorė Mila Kunis

Skaitykite daugiau