Mila Kunis atvirai – apie savo vyro jausmus buvusios žmonos vaikams

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Antroji Ashtono Kutcherio žmona Mila Kunis drąsiai kalba apie jo buvusiąją Demi Moore. Aktorės ir Ashtono santuoka daugeliui iki šiol atrodo, kaip tikras nesusipratimas, bet tik ne Milai.

Kalbėdama apie Ashtono ir Demi buvusią santuoką, M. Kunis atviravo: „Tarp jų, na, buvo paprasti, normalūs santykiai. Tuo metu mano vyras su šia moterimi augino tris vaikus. Visiškai paprastas gyvenimas“, – pasakojo antroji aktoriaus A. Kutcherio žmona.

Po aštuonerių metų nutrūkusi Demi Moore ir dabartinio Milos vyro sąjunga moteriai niekuomet neatrodė kažkokia keista. Taip, Demi buvo gerokai vyresnė, tačiau tai nereiškia, kad tarp jų neegzistavo stipri meilė. 20 metų skirtumas, anot, M. Kunis – nieko beprotiškai keisto.

„Jis buvo jaunesnis, bet vaikus labai mylėjo“, – apie Ashtono jausmus Demi Moore ir Bruce‘o Willis‘o atžaloms pasakojo moteris.

Taip pat Mila patvirtino, kad Ashtonas iki šiol bendrauja su Demi vaikais. 

Ashtonas Kutcheris mylėjo savo žmonos Demi Moore dukras, išsiskyręs liūdi, kad neleidžiama su jomis matytis / Vida Press nuotr.

2013-aisiais Demi ir Ashtonas išsiskyrė dėl Kutcherio neištikimybės, pora bendro gyvenimo po to nebesulipdė.

Nors po skyrybų praėjo keleri metai, kai kurie emociniai dalykai neišsitrynė – kartą viename interviu aktorius išreiškė apgailestavimą, kad buvusi žmona jam iš pradžių neleido susitikti su jos dukromis.

„Kai mudu susituokėme, Rumer buvo 13 metų, Tallulah – 8-eri, Scout LaRue – 9-eri. Aš mylėjau žmonos dukras, laikiau jas savomis, padėjau kasdienybėje. Man skaudu, kad negaliu su jomis matytis, juk mergaitės ilgą laiką buvo svarbi mano gyvenimo dalis“, – tuomet kalbėjo aktorius.

Vėliau Demi šiek tiek atlyžo ir šiuo metu su vaikais bendrauti buvusiam vyrui ji nedraudžia.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris krepšinio varžybose (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau