Miestų geometrija: „Gėda Pelėda“ pristato naują rankinių kolekciją

Kristina Lisauskė / Gamintojo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-13 16:32
Rankų darbo odinių rankinių prekės ženklo „Gėda Pelėda“ įkūrėja Kristina Lisauskė pristato trečiąją kolekciją, skirtą šaltajam metų laikui. Atėjęs ruduo po truputį pradeda keisti miestų veidus, žmonių spintas ir jų įpročius. Atsižvelgusi į tai, dizainerė sukūrė bet kokiems orams atsparias, griežtų geometrinių formų, prie rudens ir žiemos garderobo derančias rankines.

Kolekciją pristatanti „Gėda Pelėda“ kūrėja naujus modelius kūrė, kaip ji pati sako – „pasitardama su miestu”. Šio prekės ženklo rankinių gerbėjai jau yra bent viena ausimi girdėję apie rankinių dizainą gaubiančią mistišką aurą. Kiekviena „Gėda Pelėda“ kolekcija turi savo įkvėpimo šaltinį, tad ir naujoji – ne išimtis.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Norėjosi sukurti atributą, derantį prie miesto, pritaikytą metų laikui ir papildantį kasdienį moters garderobą.

„Kuriant šią kolekciją didžiausiu įkvėpimu man tapo miesto geometrija. Įdomių pastatų formos, cemento šaltumas, jo spalva, neįprastos apleistos erdvės – visa tai savaip nuspalvina miestą. Man tai be galo žavu. Todėl ir norėjosi sukurti atributą, derantį prie miesto, pritaikytą metų laikui ir papildantį kasdienį moters garderobą. Juk su rankine mes išsiskiriame labai retai, tiesa?“ – savo mintimis dalijasi K.Lisauskė.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Naujosioms „Gėda Pelėda“ būdingos tikslios formos, ryškūs kampai, stambios detalės. Kolekcijoje vyrauja juoda spalva, tad rankinės yra labai praktiškos, lengvai derinamos. „Formas man pakuždėjo miestas, tačiau svarbiau buvo sukurti funkcionalias ir ilgaamžes rankines. Juk pelėdos – ilgaamžiai paukščiai, o rankinės ne veltui jų įkvėptos. Kai Pelėda jau nutupia kam nors ant peties, ji ten liks ilgam”, – sako dizainerė.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Kartu su nauja kolekcija prekės ženklo gerbėjai sulaukė ir dar vienos staigmenos – tai K.Lisauskės kartu su menininku Edvinu Busarovu kurtos apyrankės. Šis išliejo šimtą limituoto tiražo Pelėdžiukų, kuriuos dizainerė nutupdė ant odinių apyrankių. „Toks bendras darbas – dar vienos mano ir Edvino svajonės išsipildymas. Esame labai seni draugai. Kažkada, kol buvome jauni, svajojome apie ateitį: aš kalbėjau, kad norėčiau vieną dieną išdrįsti sukurti savo rankinių kolekciją. Edvinas tuomet jau buvo paniręs į kūrybą, jis svajojo, kad jo meno kūriniai pasklistų po meno kolekcijas skirtingose pasaulio vietose. Abiem šios svajonės išsipildė su kaupu. Viskas įmanoma, kai tuo tikrai tiki“, – įsitikinusi originalių aksesuarų kūrėja.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Elaima.lt
Temos:
Mada Rankinė Mada

Naujausi straipsniai