Miesto stilingiausiems – įspūdingas karnavalas „Casanova“

Vakarėlio akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-31 21:51
Jau penktą kartą Vilniaus naktinio gyvenimo istorijoje įvyko „Casanova“ karnavalas, įkvėptas šimtmečių tradicijos, apėmęs visas prekybos centro GO9 pastato erdves ir net šalia esančios Vilniaus Šv. Jurgio Bažnyčios kiemą.

Karnavalas buvo rengiamas prabangiame vakarienių klube „Pachamama“, šis restoranas įsikūręs Vilniaus miesto širdyje, kurio kiemo terasą puošia gotikinės bažnyčios vaizdas, labai artimas Kazanovos dvasiai. Bohemiškos „Pachamama“ erdvės bei virtuvė pelnė subtilios prabangos reputaciją – juk čia lankosi išskirtiniai svečiai ir publika, mokanti linksmintis pašėlusiai, bet stilingai.

Karnavalą pristatė didžėjus ir išskirtinių pasirodymų bei ekstravagantiškų renginių organizatorius Audrius Kolesnikovas-Driule XL bei renginių organizatorių AManagement komanda.


Vakarėlio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Vakarėlio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Vakarėlio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.
Vakarėlio akimirka / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Casanova“ naktis neapsiėjo be daugybės atmosferą kuriančių autentiškų detalių, įspūdingų pasirodymų.

Į karnavalą be kaukės įžengti buvo draudžiama, nebent pakartotumėte britų dainininkės Skin pasirinkimą – kartą į prestižinį Venecijos teatre vykusį pokylį ji atjojo ant balto žirgo. Sklandė gandai, kad šį kartą žirgus pakeis vilkai, o tuneliuose šliaužios laukiniai afrikos žvėrys.

Giacomo Casanova – garsus XVIII a. gyvenęs nuotykių ieškotojas ir rašytojas. Šis paslaptingos, elegantiškos, teatrališkos, šilkais ir plunksnomis šiugždančios nakties herojus į vienintelę karnavalo naktį Vilniuje kasmet atvyksta, kad panaikintų visus tabu. Drovumą lengva paslėpti po kauke – ji bus stilingosios nakties palydovė, padėsianti išsilaisvinti iš kasdienybės gniaužtų. Vaidinti, persikūnyti, žavėti, priblokšti, išgerti visą nakties saldybę – tokia nakties užduotis, kuriai kiekvienas pasiruošia per akimirką – vos tik pridengia akis domino…

Naujausi straipsniai