Miela smulkmena, kurios nepastebėjote per mažųjų aristokratų susitikimą su broliuku

Princas Williamas atvežė vaikus susipažinti su mažuoju broliuku / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 16:58
Balandžio 23 d. gimė trečias Jungtinės Karalystės princo Williamo (35) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) vaikas. Susipažinti su broliuku į ligoninę buvo atvežti ir princas George'as su princese Charlotte.

Vaikai buvo ką tik iš po mokyklėlės, abu vis dar vilkėjo uniformas. Gegužės 2 dieną trečiąjį gimtadienį švęsianti princesė Charlotte buvo puikiai nusiteikusi ir noriai mojavo lūkuriuojančiai miniai. Tuo tarpu princas George'as elgėsi gerokai santūriau, tačiau tai nereiškia, kad jis buvo piktas.

Anaiptol! Paviešintas vaizdo įrašas parodė rūpestingąją princo pusę. Kai vaikai įėjo į ligoninę, princas George'as meiliai per pečius apkabino savo mažąją sesutę.

Stop kadras
Stop kadras

Susipažinę su broliuku vaikai išėjo pro galinį ligoninės išėjimą, kur juos pasitiko auklė ir privatus vairuotojas. Mažieji aristokratai buvo išvežti atgal į namus Kensingtono rūmuose. Netrukus po to princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine pasirodė ant ligoninės laiptų, kur pristatė pasauliui savo naujagimį.

Žmonės.lt primena, kad trečias princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaikas gimė balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute tviteryje. Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elizabeth II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

„Jos Didenybė Kembridžo hercogienė saugiai pagimdė sūnų 11 val. 01 min. (13 val. 01 min Lietuvos laiku). Kūdikis sveria 3,827 kg. Kembridžo hercogas dalyvavo gimdyme. Jos Didenybė ir jos kūdikis jaučiasi puikiai“, – buvo rašoma rūmų išplatintame pranešime.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai