Miegate nuoga ar apsirengusi? Sužinokite, kaip tai jus apibūdina

Mieganti moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-23 22:30
Charakteris spėjamas pagal daugelį dalykų. Šį kartą smalsaujame, ką apie mus atskleidžia miego drabužiai.

Peniuaras

Turite puikų skonį, esate estetė ne tik gyvenime, bet ir sekse. Jeigu jau trokštate užkariauti vyriškį, jam nėra jokių šansų ištrūkti iš jūsų glėbio. Jumyse susilieja trapumas ir tiesiog neaprėpiamas moteriškumas. Net jeigu miegate viena ir nėra kam parodyti tobulo peniuaro nėrinių, tai nereiškia, kad jo nedėvėsite. Netgi atvirkščiai, kadangi dievinate jausti dailų apatinį trikotažą ant savo kūno ir taip sukuriate harmoningą savo įvaizdį. Taip pat jums patinka komplimentai, gražios dovanėlės ir džentelmeniškas vyrų dėmesys.

Ilgi sportiniai marškinėliai

Paprasta naktinė apranga reiškia, kad jūs pirmenybę teikiate komfortui. Esate tiesmuka, neturite jokių klastingų užmojų, tačiau jus įžeisti labai lengva... Jums svarbu jaustis saugiai, o tai padaryti padeda ir tokia apranga, kuri nėra įpareigojanti ar sukaustanti kūno judesius.

Trumpi marškinėliai

Esate lengvai bendraujantis žmogus, tačiau kai kada jūsų elgesys būna net per  daug vaikiškas. Jus traukia nerūpestingumas, galimybė linksmai ir triukšmingai praleisti laiką. Esate vakarėlių siela, uždeganti aplinkinius.

Naktinukai

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Ilgus renkasi manieringos damos, kurioms galima prikišti snobizmo ir pasipūtimo krislą. Trumpučiai naktinukai atskleidžia, kad moterys nestokoja fantazijos, yra nuotaikingos, mėgsta nustebinti. Ir tiek pirmos, tiek antros puikiai įvertins vyriškio joms į lovą atneštus pusryčius ir kvapnią garuojančią kavą.

Pižama

Tai viena patogiausių miego aprangų, todėl ši priimtiniausia moterims, kurios trokšta gerai išsimiegoti. Jos vertina praktiškumą ir pirmenybę teikia savo gerai savijautai, o ne nėriniuotiems peniuarams. Šios moterys trokšta pastovumo visose gyvenimo situacijose, todėl visada įvertins atsidavimą ir patikimumą. 

Nuogutėlė

Kai kurios moterys nusprendžia, kad naktiniai drabužėliai nėra būtini. Jos verčiau renkasi alternatyvą miegoti nuogos! Šios damos pasitiki savo kūnu, neturi kompleksų, yra laisvos, drąsios meilėje ir mėgsta laužyti stereotipus. Jos mėgsta būti įkvėptos ir nustebintos kokių nors naujovių.

Taip pat skaitykite: „Miegate nuoga? Sužinokite, kaip tai siejasi su laime“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai