„Midnight Gents“ pristatė naują muzikinę programą: koncertuos kartu su M.Daikeryte ir G.Senkevičiūte

Milita Daikerytė / Editos Šerlat nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-21 11:12
Šią vasarą išpopuliarėjęs Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino muzikinis duetas „Midnight Gents“ Vilniuje pristatė naujausią muzikinę programą. Kartu su duetu pasirodė išskirtinio vokalo savininkės – atlikėjos Milita Daikerytė ir Gabrielė Senkevičiūtė.

„Midnight Gents“ programos pristatymas įvyko Vilniaus centre esančiame kokteilių bare „Kerai“. Duetas vakaro metu atskleidė, kad ateinantį žiemos sezoną prie jų prisijungs dar dvi žavios damos – atlikėjos Emilija Katauskaitė ir Urtė Šilagalytė.

Pranešime spaudai – pokalbis su „Midnight Gents“ nariais apie projektą ir ateinančio sezono planus.

Papasakokite plačiau apie „Midnight Gents“ pristatomus projektus.

Paulius Jaskūnas: „Pristatome mūsų su Jonu  muzikinio dueto „Midnight Gents“ gyvos muzikos projektus kartu su solistėmis Milita Daikeryte ir Gabriele Senkevičiūte bei „Midnight Gents“ klubinę programą „Club Set“.

„Midnight Gents“ ir Gabrielė Senkevičiūtė – „Christmas Special“ programa:

Šiuose sąstatuose jau esame sugroję tikrai nemažai koncertų ir tiems, kas mus jau pažįsta bei, žinoma, norintiems pirmą kartą pakviesti gyvos muzikos koncertams parengėme atnaujintus, šventinius grojaraščius su geriausiomis visų laikų Kalėdinėmis dainomis ir karščiausiais, šiuo metu šokių aikštelėse karaliaujančiais hitais.

Taip pat, pristatome ir dvi žavias naujienas – vokalistes Emiliją Katauskaitę ir Urtę Šilagalytę. Visos su „Midnight Gents“ koncertuojančios scenos partnerės ne tik žavi išskirtiniais vokaliniais gebėjimais, charizma, bet ir draugišku bendravimu su publika, akį traukiančiais sceniniais įvaizdžiais ir viskas tam, kad toliau stebintume mūsų klausytojus!

Gabrielė Senkevičiūtė / Editos Šerlat nuotr.
Gabrielė Senkevičiūtė / Editos Šerlat nuotr.

Džiaugiamės besiplečiančia veikla – su „Midnight Gents“ jau turime pasiūlyti viso septynis skirtingus projektus bei įgarsinimo paslaugas. Tai, ko galima tikėtis iš atnaujintos, šventinės programos sudėjome į pristatomuosius filmukus, kuriuos galite pamatyti mūsų Youtube kanale.

Kas, Jūsų manymu, yra Jūsų tokio sėkmingo starto su „Midnight Gents“ sėkmės paslaptis?

Paulius Jaskūnas: „Mes su Jonu muzikinėje scenoje esame jau daug metų, grojame su tokiais žinomais atlikėjais kaip Marijonas Mikutavičius, SEL, ir kitais, taigi turėjome galimybę sukauptą patirtį perkelti į „Midnight Gents“ projektą.

„Midnight Gents“ ir Milita:

Projekto pasirodymams visad atsakingai ruošiamės, prisitaikome prie klientų pageidavimų, pildome jų idėjas – esame net parengę vokiškų dainų programą „Oktoberfest“ temos šventei, su mumis koncertuojančios merginos taip pat atstovauja platų spektrą muzikinių stilių – nuo pop iki rock muzikos, taigi, manau, prie sėkmės prisidėjo mūsų projekto universalumas, profesionalumas.

Per tokį intensyvų koncertinį sezoną „susiklijavome“ ir kaip komanda, taigi projekto viduje visad labai draugiškos nuotaikos, smagu repetuoti, rengti pasirodymus. Esame labai dėkingi merginoms Gabrielei ir Militai, kad turime galimybę su jomis dirbti. Neabejoju, kad klausytojų širdis užkariaus ir naujos projekto narės – Emilija, kurios muzikinį stilių įkvepia rokenrolas bei šarmingoji, universalioji Urtė.  Esame labai laimingi, kad mumis pasitikėjo tiek renginių organizatorių ir džiaugiamės, jog patinkame publikai.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama