Mickui Jaggeriui – 78-eri: romanas su D.Trumpo mergina, nesėkmingas pirkinys ir svajonės apie A.Jolie

Mickas Jaggeris / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-26 16:32
Grupės „The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris liepos 26-ąją švenčia 78-ąjį gimtadienį. Stebint muzikos legendos biografiją nekyla abejonių – M.Jaggeris – tikras nenuorama ne tik scenoje, bet ir asmeniniame gyvenime. Didžiosios Britanijos žurnalas „Far out“ dalijasi mažai kam žinomais faktais apie svaiginamos sėkmės sulaukusį dainininką.

Tėvai sūnui norėjo kitokios karjeros

M.Jaggerio tėvas ir senelis buvo mokytojai. Dainininkas ne kartą pasakojo, kad jo mama ne kartą jam užsiminė, jog labai didžiuotųsi, jei šis taip pat žengtų tėvo pėdomis. Tačiau kalbėdamas su žurnalu „The Rolling Stones“, M.Jaggeris teigė, jog visuomet svajojo būti dainininku. 

„Aš visada svajojau būti dainininkas. Aš buvau iš tų vaikų, kuriems tiesiog patiko dainuoti. Kai kurie vaikai dainuoja choruose, kiti mėgsta pasipuikuoti prieš veidrodį. Aš dainavau bažnyčios chore, taip pat mėgau eiti į koncertus“, – sakė jis.

Mickas Jaggeris (1998 m. rugsėjo 8 d.) / „Scanpix“ nuotr.
Mickas Jaggeris (1998 m. rugsėjo 8 d.) / „Scanpix“ nuotr.

Grupėje „The Rolling Stones“ – kartu su vaikystės bičiuliu

Mickas Jaggeris ir grupės „The Rolling Stones“ gitaristas Keithas Richardsas buvo klasės draugai. Jie kartu lankė Wentwortho pradinę mokyklą, tačiau M.Jaggeriui pradėjus eiti į gimnaziją, Micko ir Keitho ryšys nutrūko. 1960 metais juos ir vėl suvedė meilė muzikai, o mintyse užgimė noras kartu kurti grupę „The Rolling Stones“. 

Įdomu tai, kad grupėje „The Rolling Stones“ sužibusi M.Jaggerio žvaigždė paliko ryškų pėdsaką muzikos industrijoje – atlikėjas buvo įvardintas kaip vienas įtakingiausių grupės lyderių rokentrolo istorijoje. 

„The Rolling Stones“: Billas Wymanas, Brianas Jonesas, Mickas Jaggeris ir Keithas Richardas (1965 m. birželio 29 d.) / „Scanpix“ nuotr.
„The Rolling Stones“: Billas Wymanas, Brianas Jonesas, Mickas Jaggeris ir Keithas Richardas (1965 m. birželio 29 d.) / „Scanpix“ nuotr.

Kartą nusipirko futbolo komandą

1978 metais M.Jaggeris kartu su bičiuliais Ricku Wakemanu, Peteriu Framptonu ir Paulu Simonu užsigeidė turėti savo futbolo komandą. Visai netrukus šis noras tapo realybe – trijulei pavyko įsigyti Filadelfijos futbolo komandą „Fury“. Visgi šis M.Jaggerio pirkinys nebuvo sėkmingas – Filadelfijos „Fury“ gyvavo vos tris sezonus, o po to buvo parduota. 

Mickas Jaggeris (2011 m. vasario 13 d.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Mickas Jaggeris (2011 m. vasario 13 d.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Permiegojo su 4 tūkst. moterų

Micko Jaggerio gyvenimas – audringas. Atlikėjas savo biografui Chrisui Andersenui yra prisipažinęs, jog per savo gyvenimą permiegojo su 4 tūkstančiais moterų. 

„Mickas Jaggeris teigė, kad per savo gyvenimą galimai permiegojo su 4 tūkstančiais moterų. Nors jo veide buvo matyti abejonė, tad galbūt šis skaičius gali būti net didesnis“, – rašė Ch.Andrersenas.

Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stones“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stones“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Buvo užmezgęs romaną su Donaldo Trumpo mergina

Nuo 1991-ųjų iki 1994 metų M.Jaggeris susitikinėjo su gražuole Carla Bruni. Tiesa, jųdviejų romanas nuo pat pradžių klostėsi gana kebliai – pradėjusi susitikinėti su M.Jaggeriu, C.Bruni draugavo su ne mažiau nei „Rolling Stones“ lyderis garsiu atlikėju – Ericu Claptonu. Teigiama, kad E.Claptonas ne kartą prašė M.Jaggerio nesiartinti prie jo merginos, tačiau šis perspėjimų nepaisė. Galiausiai Ericas ir Carla išsiskyrė. 

Visgi suvaldyti užkietėjusio mergišiaus Carlai nepavyko – M.Jaggeris būti pora su C.Buni nepanoro, tad visai netrukus moteris užmezgė romaną su D.Trumpu. Visgi net ir tai nesutrukdė Carlai ir Mickui tęsti savo romano. 

Kartą D.Trumpas savo bičiuliams prasitarė pastebėjęs, jog C.Bruni it pamišusi kalbėjo apie M.Jaggerį. 

Ronnie Woodas (kairėje) ir Mickas Jaggeris (2007 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Ronnie Woodas (kairėje) ir Mickas Jaggeris (2007 m.) / „Scanpix“ nuotr.

Romanas su Davidu Bowie

Galbūt niekam ne paslaptis, kad Davidas Bowie ir Mickas Jaggeris savo laiku buvo pagarsėję mergišiai, tačiau mažai kam žinoma, kad šios muzikos žvaigždės buvo užmezgusios romaną. Tiesa, kaip teigiama, viskas vyko beveik prieš 40 metų.

Kontroversiškoje biografijoje „Mickas: pašėlęs gyvenimas ir pamišęs Jaggerio genijus“ (angl. „Mick: The Wild Life and Mad Genius of Jagger“), parašytoje Christoferio Anderseno, homoseksualūs dainininkų santykiai pateikiami ne kaip gandai, bet kaip faktai, patvirtinti šeimos narių ir draugų citatomis.

Ch.Andersenas knygoje tvirtina, kad romanas prasidėjo ankstyvajame aštuntajame dešimtmetyje – dainininkai susipažino 1973 metais. Vieno Davido Bowie koncerto metu Mickas nuėjo į užkulisius su juo susitikti ir nuo to laiko tarp roko žvaigždžių įsiliepsnojo aistra.

„Po pažinties Bowie ir Jaggeris ėmė vis dažniau rodytis kartu be savo žmonų. Kartu jie stebėjo Muhammado Ali ir Keno Nortono bokso dvikovą, lankėsi garsiausiame Londono disko klube „Tramp“, linksminosi Dianos Ross koncerte bei jaukiai glaustėsi ant sofos viešbučio kambaryje, – rašo kontroversiškos knygos autorius. – Jie neprieštaravo, kuomet paparacas nufotografavo Davidą švelniai glostantį ant savo kelių padėtą Micko galvą. Maža to, Davidas vesdavosi Micką į homoseksualų sekso kino filmus.“

Tačiau tiesa apie vyrų santykius iškilo į viešumą tik tada, kai tuometinė Davido žmona Angie Bowie grįžusi namo rado juos giliai miegančius šeimyninėje lovoje.

„Viskas vyko 1973-iųjų spalį. Angie, kuri kelioms dienoms buvo išvykusi iš Londono, ryte grįžusi namo užsuko į virtuvę. Ten sutikta tarnaitė ištarė lemtingus žodžius: „Kažkas miega tavo lovoje“, – rašoma knygoje. – Angie užlipo į antrame aukšte buvusį miegamąjį, lėtai atvėrė duris, o lovoje nuogi miegojo jie – Mickas Jaggeris ir Davidas Bowie. Vos išgirdę atsiveriančias duris abu nubudo. Netikėtai nusikaltimo vietoje užkluptas Davidas tepasakė: „O, sveika. Kaip gi tu laikaisi?“ Angie trumpai atsakė, kad viskas gerai, ir pasiūlė vyrams kavos.“
Iman, Davidas Bowie ir Mickas Jaggeris, 1992 m. / Vida Press nuotr.
Iman, Davidas Bowie ir Mickas Jaggeris, 1992 m. / Vida Press nuotr.

Buvo pamišęs dėl Angelinos Jolie

M.Jaggerio biografijos autorius teigia, kad Mickas 1997-aisiais, sutikęs aktorę Angeliną Jolie, pasijuto „seksualiai apsėstas“. Dainininkas be perstojo atakavo aktorę skambučiais ir maldavo su ja susitikti. Šią Micko aistrą kurstė ir aktorės mama Marcheline Bertrand, norėjusi dukrą supiršti su roko žvaigžde, nes „šis galėjo ją daug ko išmokyti apie šlovę“.

Micko aistra Angelinai, anot Ch.Anderseno, prasidėjo po grupės „The Rolling Stones“ vaizdo klipo „Anybody seen my baby“ filmavimo. Jame aktorė vaidino dainininko mylimąją striptizo šokėją.

„Roling Stones“ vaizdo klipas, kuriame filmavosi Angelina Jolie:

Naujausi straipsniai