Micko Jaggerio plaukų sruoga aukcione parduota už 4 tūkst. svarų

Mickas Jaggeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-04 12:50
Ištikimas „The Rolling Stones“ gerbėjas nepagailėjo 4 tūkst. svarų sterlingų (16 tūkst. Lt), kad įsigytų Micko Jaggerio plaukų sruogą, rašo „The Daily Mail“.

Aukciono organizatoriai, negalintys pasakyti pirkėjo vardo, atskleidė tik tiek, kad sruogą nusipirko privatus kolekcininkas iš Didžiosios Britanijos. Organizatoriai tikėjosi, kad sruoga bus parduota už 1,5–2 tūkst. svarų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Netrukus po aukciono pasigirdo kalbų, kad vienas iš statytojų buvo pats 69-erių Mickas Jaggeris. Savo privatumą labai saugantis muzikantas baiminasi, kad iš plaukų sruogos galima padaryti DNR tyrimus, o praeityje jis ne kartą buvo įsivėlęs į įvairius tėvystės skandalus.

Parduotą Micko Jaggerio plaukų sruogą prieš beveik 50 metų nukirpo pirmoji jo mergina Chrissie Shrimpton. Sruogą iki savo mirties saugojo jos močiutė, po to ji atiteko Chrissie tetai. Galiausiai po jos mirties sruoga atsidūrė pačios dabar jau 67-erių Chrissie rankose.

Dėl „The Rolling Stones“ gitaristo Keitho Richardso plaukų gerbėjai taip aršiai nesikovė – jo plaukų sruoga parduota už 900 svarų (3,6 tūkst. Lt). Jo sruogą 1994-aisiais koncerto užkulisiuose nukirpo tuomet 16-metė gerbėja Maggie Richardson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai