Micko Jaggerio mylimoji parodė pirmą jų sūnaus nuotrauką ir paskelbė jo vardą

Micko Jaggerio ir Melanie Hamrick sūnus Deveraux / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-19 14:28
„The Rolling Stones“ lyderio Micko Jaggerio (73 m.) draugė balerina Melanie Hamrick (29 m.) parodė pirmą prieš kiek daugiau nei savaitę gimusio jųdviejų sūnaus nuotrauką ir paskelbė berniuko vardą.

Gruodžio 8-ąją Niujorke gimusiam sūnui tėvai davė Deveraux Octaviano Basilio Jaggerio vardą. Basilis buvo Micko Jaggerio tėvo vardas, o Octavianas yra lotyniškas vardas, reiškiantis „gimęs aštuntas“.

Pirmoji mažylio nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje publikavo Micko Jaggerio dukra, modelis Elizabeth Jagger (32 m.). Prie naujagimio nuotraukos ji parašė: „Taip didžiuojuosi savo gražiu mažuoju broliuku Deveraux Octavianu Basiliu Jaggeriu“. Tą pačią nuotrauką netrukus perpublikavo ir berniuko mama, prie jos parašiusi: „Esu tokia įsimylėjusi savo kūdikį Deveraux Jaggerį. Ačiū @lizzyjagger už mielą pristatymą“.

Šis berniukas – pirmas Melanie Hamrick, ir aštuntas Micko Jaggerio vaikas. Iš ankstesnių ryšių rokeris turi dar septynias atžalas, kurių amžius – nuo 17 iki 45 metų. Mickas Jaggeris taip pat jau turi penkis anūkus ir vieną proanūkį.

Mickas Jaggeris ir Melanie Hamrick pora yra dvejus metus. Jiedu susipažino kelios savaitės prieš Micko Jaggerio ilgametės draugės, dizainerės L'Wren Scott savižudybės. Kada užsimezgė jųdviejų santykiai nėra tiksliai žinoma, tačiau nepraėjus nė trims mėnesiams po L'Wren Scott mirties paparacai nufotografavo juodu kartu viešbučio Ciuriche balkone.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai