Mickas Jaggeris: „The Rolling Stones“ šiais metais gali sugrįžti į sceną

Mickas Jaggeris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-13 10:56
„The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris ketvirtadienį užsiminė, kad grupė, kuri mini savo pirmojo koncerto 50-metį, vėliau šiais metais gal vėl pasirodyti scenoje.

M.Jaggeris ir jo grupės draugai Keithas Richardsas, Ronnie Woodas ir Charlie Wattsas dalyvavo grupės karjerą atspindinčios nuotraukų parodos Londono centre „Somerset House“ atidaryme.

Paklaustas apie gandus, kad roko muzikos istoriją pakeitusi grupė po penkerių metų pertraukos, auksinio jubiliejaus proga, gali vėl pasirodyti scenoje, M.Jaggeris atsakė: „Taip, tikrai vėliau, vėliau šiais metais, scenoje“.

Jis pridūrė, kad vis dar jaučiasi gerai, nors roko versle jau yra pusę amžiaus: „Žinoma... Ir viskas gerai, žinot, 50 metų, tai atrodo baisiai ilgas laikas, bet atrodo, kad jis praėjo labai, labai greitai!“.

Žurnalas „Rolling Stone“, kuris buvo pavadintas pagal tą pačią bliuzo dainą, kaip ir garsioji grupė, praėjusį mėnesį pranešė, kad M.Jaggeris, K.Richardsas ir jų grupės draugai svarsto galimybę jubiliejaus proga šiais metais surengti bent vieną „gyvo garso“ koncertą.

M.Jaggeris neseniai „Twitter“ paneigė, kad grupė surengs koncertą per Londono olimpiadą, kuri prasideda liepos 27-ąją, be to, grupė neigė neseniai pasirodžiusius pranešimus, kad surengs vieną paskutinį koncertą kitų metų Glastonberio festivalyje.

M.Jaggeris, K.Richardsas ir Brianas Jonesas, pasivadinę „The Rolling Stones“, pirmą kartą koncertavo Londono klube „The Marquee Club“ 1962 metų liepos 12-ąją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai