Mickas Jaggeris pirmą kartą prabilo apie mylimosios L'Wren Scott netektį

Mickas Jaggeris ir L'Wren Scott (2011 m. gegužės 2 d.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-19 07:27
Grupės „The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris (70 m.) gedi savo mylimosios – savo noru iš gyvenimo pasitraukusios dizainerės L'Wren Scott (49 m.). Antradienį dainininkas pirmą kartą prabilo apie skaudžia netektį.

„Aš vis dar stengiuosi suprasti, kaip mano mylimoji ir geriausia draugė galėjo užbaigti savo gyvenimą tokiu tragišku būdu. Kartu mes praleidome daug puikių metų ir susikūrėme sau nuostabų gyvenimą, – savo „Facebook“ paskyroje parašė Mickas Jaggeris, kartu paviešindamas ir juodai baltą L'Wren Scott nuotrauką. – Jos talentu daug kas žavėjosi, ne tik aš. Esu sujaudintas duokle, kurią žmonės jai pademonstravo, ir taip pat asmeninėmis palaikymo žinutėmis, kurias gavau. Aš niekada jos nepamiršiu.“

Mickas Jaggeris ir L'Wren Scott kartu buvo beveik 13 metų.

Dizainerės L'Wren Scott kūnas rastas pirmadienio rytą jos bute Niujorke. Netrukus paaiškėjo, kad L'Wren Scott verslas klostėsi nesėkmingai ir ji turėjo milijoninių skolų, o finansinės mylimojo paramos nenorėjo. Po tragedijos „The Rolling Stones“ atidėjo savo numatytą koncertinį turą Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

„Us Weekly“ šaltinis iš Micko Jaggerio aplinkos sakė, kad jis jaučiasi siaubingai priblokštas ir yra nepaguodžiamas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai