Mickas Jaggeris per privačias laidotuves atsisveikino su nusižudžiusia drauge L'Wren Scott

Mickas Jaggeris ir L'Wren Scott 2012-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-26 11:39
Gedintis Mickas Jaggeris antradienį per privačias laidotuves Los Andžele atsisveikino su savo drauge, mados dizainere L'Wren Scott, kuri praėjusią savaitę nusižudė.

Kremavimo ceremonijoje Holivudo kapinėse „Hollywood Forever Cemetery“ dalyvavo Nicole Kidman, jos vyras, muzikantas Keithas Urbanas, rokeris Bryanas Adamsas, pranešė žiniasklaida.

Buvusi „Eurythmics“ žvaigždė Dave'as Stewartas gitara sugrojo gospelą „Will the Circle be Unbroken“, kurį dainavo „The Rolling Stones“ pritariantysis vokalistas veteranas Bernardas Fowleris, sakė 70 metų M.Jaggerio atstovas.

„The Rolling Stones“ lyderis, kuris atidėjo grupės gastroles Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, praėjusią savaitę atskrido į Los Andželą pabūti su dukromis.

„Mažas privatus šeimos ir artimų draugų ratas dalyvavo L'Wren Scott laidotuvių ceremonijoje“ kapinių teritorijoje esančiuose laidojimo namuose, sakė M.Jaggerio atstovas Bernardas Doherty.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Per maždaug valandą trukusią kremavimo ceremoniją kapinėse, kurios vienai dienai buvo uždarytos ir akylai saugomos, buvo sakomos maldos, velionę prisiminė ir pagerbė M.Jaggeris ir L.Scott brolis Randy Bambroughas.

M.Jaggerio duktė Karis ir aktorė Ellen Barkin deklamavo eiles. Rokerio dukra Jade ir vaikaičiai skaitė psalmes.

Karis gyvena Los Andžele, o M.Jaggerio dukros Elizabeth ir Georgia May taip pat atvyko jo paguosti.

Kapinėse „Hollywood Forever Cemetery“ amžinojo poilsio yra atgulusios įvairių kartų įžymybės, tarp jų – aktorė Jayne Mansfield, kino režisierius Cecilis B.DeMille'os, aktoriai Rudolphas Valentino ir Douglasas Fairbanksas.

M.Jaggeris su L.Scott gyveno 13 metų. Dizainerei, buvusiai manekenei buvo 49-eri. Praėjusios savaitės trečiadienį koroneris patvirtino, kad L.Scott, kuri buvo rasta negyva praėjusios savaitės pirmadienį savo bute Niujorke, pasikorė.

Praėjusią savaitę velionės atstovas atmetė spėliones, kad jos kompaniją „LS Fashion Ltd“ buvo ištikusios finansinės bėdos. 2012 metų gruodžio 31 dieną kompanija deklaravo 5,9 mln. dolerių nuostolių, rodo Didžiosios Britanijos kompanijų registrui pateikti duomenys.

Tačiau atstovas tvirtino, kad kompanijos perspektyvos buvo geros: „Nors kai kurios verslo dalys dar nepasiekė savo potencialo, kitos ... rodės, veikė sėkmingai“.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai