Mickas Jaggeris nepraėjus nė trims mėnesiams po mylimosios L'Wren Scott savižudybės susirado jauną meilužę

Mickas Jaggeris ir L'Wren Scott (2011 m. gegužės 2 d.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-08 12:07
Mickas Jaggeris (70) netruko atsigauti po savo mylimosios dizainerės L'Wren Scott (49) mirties – savaitgalį jis praleido jau su nauja savo simpatija.

Kovą žiniasklaidą apskriejo liūdna žinia: savo bute Manhatane rastas L'Wren Scott kūnas – moteris iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

Tuomet M.Jaggerio atstovas spaudai sakė, kad apie mylimosios savižudybę sužinojęs dainininkas yra „visiškai šokiruotas ir palūžęs“. Vis dėlto, panašu, kad gedulas greitai pasibaigė – nepraėjus nė trims mėnesiams po ilgametės mylimosios savižudybės „Rolling Stones“ vokalistas savaitgalį romantiškai leido su jaunute brunete, praneša dailymail.co.uk.

Judviejų nuotrauką pamatyti galite paspaudę ČIA.

Naktiniame klube susipažinęs su naująja savo simpatija, jau spėjo su ja pasimėgauti savaitgaliu Šveicarijoje. Naują porelę paparacai užfiksavo romantiškai leidžiant laiką – jiedu mėgavosi balkone rytine kava, šypsojosi, bendravo ir glaustėsi vienas prie kito.

Nuotraukas pamačiusi velionės dizainerės sesuo Jan Shane (53) neslėpė apmaudo: „Ir žmonės dar stebisi, kodėl L'Wren sirgo depresija? Šios nuotraukos privertė mane susimąstyti, ką Mickas iš tiesų galvoja ir jaučia. Jo dukra man sakė, kad jis vis dar jaučiasi sugniuždytas ir nelaimingas dėl mano sesers netekties, tačiau tada pamatai tokias nuotraukas ir supranti, kad jis niekada nepasikeis.“

M.Jaggerio ginti puolė jo bičiuliai, tikindami, kad garsusis dainininkas į moterų glėbį taip greitai puolė būtent todėl, kad jaučiasi laibai nelaimingas netekęs savo mylimosios L'Wren: „Vieni vyrai savo liūdesį skandina alkoholyje, o Mickas nenori taip daryti, todėl savo rūpesčius užsimiršta su moterimis.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai