Micką Jaggerį po mylimosios L'Wren Scott savižudybės guodžia 43 metais jaunesnė balerina Melanie Hamrick

Mickas Jaggeris ir Melanie Hamrick / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-16 10:43
Birželio pradžioje grupės „The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris (70 m.) nufotografuotas viešbučio balkone Šveicarijoje su jaunute mergina, kuri, kaip dabar paaiškėjo, yra 43-ejais metais už rokerį jaunesnė balerina Melanie Hamrick (27 m.).

Birželio pradžioje paparacai vieno Ciuricho viešbučio balkone nufotografavo Micką Jaggerį su amerikiečių šokėja, kuri vilkėjo jo drabužiais ir bučiavo jam galvą.

Dailymail.co.uk žiniomis, Mickas Jaggeris su Melanie Hamrick susipažino dvi savaitės prieš jo ilgametės mylimosios L'Wren Scott savižudybę. Tuo metu Melanie Hamrick dar buvo susižadėjusi su 46-erių šokėju Jose Manueliu Carreno, su kuriuo ji kartu buvo šešerius metus.

Kovo 6-ąją Melanie Hamrick ir dar keli šokėjai iš Amerikos baleto trupės buvo įleisti į „The Rolling Stones“ koncerto Japonijoje užkulisius, kur ji ir susipažino su Micku Jaggeriu. Melanie Hamrick, kuri yra aktyvi „Facebook“ ir „Instagram“ vartojoja, viešino daug nuotraukų ir žinučių iš kelionės į Japoniją, tačiau kažkodėl apie susitikimą su „The Rolling Stones“ ji nė karto neužsiminė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Micko Jaggerio atstovas spaudai patvirtino, kad su Melanie Hamrick jis susipažino koncerto užkulisiuose. Tačiau vienas šaltinis iš atlikėjo aplinkos užtikrino, kad tarp Micko Jaggerio ir Melanie Hamrick iki Ciuricho nieko nebuvo ir tą kartą užkulisiuose jie tiesiog apsikeitė telefonų numeriais.

Micko Jaggerio nuotraukas iš Ciuricho viešbučio pamačiusi velionės L'Wren Scott sesuo Jan Shane neslėpė pasipiktinimo: „Tos nuotraukos verčia mane susimąstyti, apie ką iš tikrųjų galvoja ir ką jis jaučia. Jo dukterys sako, kad jis vis dar sielvartauja dėl mano sesers mirties, o tada imi ir pamatai tokias nuotraukas. Jis niekada nepasikeis. Ir dar žmonės stebėjosi, kodėl L'Wren buvo tokia prislėgta? Kuo daugiau apie jį galvoju, tuo labiau pikta man darosi. Mano sesuo nusipelnė kur kas daugiau pagarbos nei šitai – juk nepraėjo nė trys mėnesiai.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai