Michelle Obamos pasirodymas „Grammy“: turėjo savą priežastį

Michelle Obama ir Alicia Keys/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2019-ųjų „Grammy“ apdovanojimai be abejonės sulaukė pačių garsiausių muzikos žvaigždžių, tačiau didžiausia vakaro pažiba tapo asmenybė iš kito pasaulio, tai – buvusio prezidento Baracko Obamos žmona, pirmoji ponia Michelle Obama.

Michelle Obama per „Gammy“ ceremoniją pasirodė kalbant vedėjai Aliciai Keys, Lady Gagai, Jennifer Lopez bei Pinkettai Smith. Moterys pasinaudojo galimybe papasakoti, kaip muzika joms gyvenime padėjo tapti tomis įkvepiančiomis garsenybėmis, kokios dabar stovi prieš mus.

„Iš „Motown“ įrašų įsigydavau tas „Who Run The World“ („Kas valdo pasaulį“) dainas, kurios mane įkvėpė visą šią paskutinę dekadą. Muzika visuomet gelbėjo pasakojant savą istoriją. Žinau, kad ir visiems čia susirinkusiems taip buvo.“ – sakė Michelle.

„Grammy“ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.

„Nesvarbu, kur krypstame, kantri, roko ar repo link, muzika padeda išreikšti save, išlieti skausmą, pakylėja mus, suteikia viltį ir džiaugsmą. Muzika leidžia mums išgirsti vieni kitus, įsileisti vienas kitą į širdį. Muzika parodo, kad viskas svarbu, kiekviena istorija ir balsas, kiekviena dainoje esanti žinutė.“

Niekas ypatingą vakarą nesitikėjo scenoje išvysti Michelle Obamos, tačiau iš tiesų moteris turėjo svarią priežastį, ji tęsė savo knygos „Mano istorija“ pristatymo turą. Jau tapo įprasta, kad skirtinguose miestuose ir renginiuose Michelle diskutuoja su žinomais žmonėmis apie tai, kas jiems padėjo tapti tuo, kuo jie dabar yra.

„Grammy“ apdovanojimų ceremonija / „Scanpix“ nuotr.

Dar iki pasirodymo šie memuarai sukėlė daugybę kalbų ir spėlionių. Ne veltui – ko gero, niekas nebuvo pasirengęs tokiam buvusios JAV pirmosios ponios atvirumui.

Mat ji kalba ne tik įprastomis ir visuomeninėmis temomis – vaikystė Pietų Čikagoje, susidūrimas su rasizmu, kelias į Baltuosius rūmus ir buvimas pirmąja JAV juodaode ponia, kurios vienas proprotėvių buvo vergas... Michelle atskleidžia tokių asmeninio gyvenimo detalių, kurių iki šiol priimta neminėti, bet neperžengia vulgarumo ribos – ir laimi du raundus: užčiaupia gerkles galimiems karštų faktų ieškotojams ir beribiu atvirumu pelno didžiulę publikos, ypač – moterų, simpatiją.

Skaitykite daugiau