Michelle Obamai suėjo 58-eri: linksmas gimtadienio vaizdo įrašas ir šokių judesiai nepaliko abejingų

Michelle ir Barackas Obamos / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-26 20:59
Buvusiai pirmajai JAV poniai Michelle Obamai suėjo 58-eri. Kadenciją baigusio prezidento Baracko Obamos žmona gimtadienio proga buvo pasveikinta šeimos, mylinčio vyro ir milijonų sekėjų, kurie susižavėjo ponios Michelle gebėjimu džiaugtis gyvenimu.

Michelle Obama sausio 17 dieną pasitiko 58-ąjį gimtadienį. Rodos, kad šis skaičius ir buvusi pirmoji JAV ponia neturi nieko bendro: charizma spinduliuojanti moteris nestokoja ir jaunatviškos energijos.

Visa tai kaip ant delno matyti vaizdo įraše, kuriuo M.Obama pasidalijo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Pagal žymiojo atlikėjo Stevie Wonderio dainą „Happy Birthday“ šokanti moteris sulaukė didžiulio sekėjų susižavėjimo. 

„Ir štai mielas 58-asis gimtadienis! Labai ačiū už jūsų meilės raišką. Nesvarbu, rašėte SMS žinute, el. paštu ar skelbėte įrašus socialiniuose tinkluose, kiekvienas gimtadienio linkėjimas, kurį gavau šiandien, man reiškė labai daug. Esu labai dėkinga, kad mane džiugina tiek daug žmonių. Nekantriai laukiu, ką šie ateinantys metai pasiūlys", – rašė Michelle Obama.

Žmoną gimtadienio progą pasveikino ir buvęs JAV prezidentas Barackas Obama. Sausio 17-ąją jis savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo romantiška nuotrauka iš Havajų.

Ši vieta Obamų porai yra labai brangi – čia praėjo prezidento vaikystė, o dabar šeima Havajuose dažnai leidžia šventes.

„Su gimimo diena, Michelle. Mano meile, mano partnere, mano geriausia drauge“, – rašė jis.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama