Michelle Obama užrepavo: skatina moksleivius tęsti mokslus universitete

Jay Pharoah ir Michelle Obama / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-12 16:28
JAV pirmoji ponia Michelle Obama (51 m.) į šalies moksleivius kreipėsi jiems labiausiai suprantama kalba – repuodama.

Šią savaitę pasirodęs vaizdo klipas „Go To College“ skatina moksleivius tęsti mokslus universitete ir bando paneigti įsišaknijusį stereotipą, esą aukštojo mokslo diplomas po mokslų baigimo tiesiog nugula stalčiuje ir yra niekam nereikalingas.

Komiškame vaizdo klipe „Go To College“ kartu su Michelle Obama Baltųjų rūmų fone repuoja ir garsus komikas bei reperis Jay Pharoah.

Repuojančią Michelle Obama galite pamatyti čia:

Šis vaizdo klipas yra dalis Michelle Obamos kampanijos „Better Make Room“, kurios tikslas yra skatinti 14–19 metų moksleivius užsitikrinti savo ateitį ir po mokyklos baigimo tęsti mokslus profesinio rengimo centruose, kolegijose ar universitetuose.

„Kai spalį pradėjau „Better Make Room“ kampaniją, sakiau, kad jos tikslas yra pagerbti moksleivius taip pat, kaip mes darome su atletais ar garsenybėmis, – sakė Michelle Obama. – Noriu pagerbti ir paskatinti jaunus žmones, kurie sunkiai mokosi mokykloje ir siekia savo svajonių, ir noriu tai padaryti linksmu ir nauju būdu. Būtent todėl aš taip džiaugiausi filmuodama šį vaizdo klipą.“

15min.lt

Naujausi straipsniai