Michelle Obama pasidalijo geros išvaizdos receptu: „Džiaugiuosi būdama treniruoklių salėje“

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-21 18:00
Nors buvusi pirmoji ponia Michelle Obama (55) nebegyvena Baltuosiuose Rūmuose, ji tebepuoselėja sveiką gyvenseną ir skatina sekti savo pavyzdžiu. Anksčiau ji itin dažnai rengdavo susitikimus ir pasakodavo, kaip svarbu išlaikyti gerą savijautą ir savimi pasirūpinti, o dabar dar ir pasidalino ją džiuginančia rutina.

Kol jos vyras rūpinosi savo prezidentinėmis pareigomis, Michelle Obama visą savo laiką skyrė kalbėjimui apie sveiką mitybą. Ypač ji rūpinosi, kad ją išgirstų amerikiečiai paaugliai, kuriems, pasak jos, trūksta įkvėpimo valgyti ne tik skaniai, bet ir sveikai.

Sekmadienį moteris savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, daryta sporto salėje. Joje Michelle vilki sportinę aprangą ir atlieka vieną iš pratimų su kamuoliu. Prie nuotraukos ji rašė: „Šiuo metu tikrai ne visuomet jaučiuosi gerai, tačiau visada džiaugiuosi, kai esu treniruoklių salėje. Kaip jūs šiandien pasirūpinote savimi?“

Dar prieš minėdama 50-ąjį gimtadienį žurnalui „People“ duotame interviu moteris yra sakiusi, kad būdama tokio amžiaus jaučiasi kur kas labiau savimi pasitikinti. Puikiai atrodanti moteris tikino neketinanti darytis jokių jauninamųjų operacijų ar leistis botokso injekcijų, tačiau pridūrė, kad „niekada nesakyk niekada“.

„Moterys turėtų turėti laisvę daryti tai, ką jos nori padaryti, kad jaustųsi gerai“, – sakė Michelle Obama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai