Michelle Obama – netikėtame amplua: vaidins vaikams skirtame šou

Michelle Obama vaikams skirtame šou „Waffles + Mochi“ / „Netflix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-10 09:53
JAV prezidento Baracko Obamos (59) žmona, advokatė bei rašytoja Michelle Obama (57) nuo šiol internetinio transliuotojo „Netflix“ kuriamame šou linksmins mažuosius žiūrovus. Michelle vaidins seriale „Waffles + Mochi“, praneša BBC.

Rašoma, kad M.Obama įkūnys moterį, dirbančią ir valdančią prekybvietę, kurioje ji bendraus su herojais-lėlėmis Waffles ir Mochi.

Buvusi JAV pirmoji ponia serialą pati apibūdina kaip juokingą, širdį sušildantį ir magišką šou. Prie prodiuserių komandos prisijungė ir jiedu su vyru Baracku Obama.

Primename, kad pora su kompanija „Netflix“ 2018-aisiais pasirašė kontraktą. Internete jau galima pamatyti ir Michelle Obamos populiarios biografinės knygos „Mano istorija“  („Becoming“) puslapiais paremtą dokumentiką.

Michelle ir Barackas Obamos / Scanpix nuotr.
Michelle ir Barackas Obamos / Scanpix nuotr.

Naujausiame šou Michelle padės porai lėlyčių įgyvendinti savo svajonę tapti kulinarijos šefais. Serijose vaikai bus supažindinami su skirtingais pasaulio valgiais. Drauge su M.Obama šou herojai keliaus paskanauti įvairiausių patiekalų.

„Norėčiau, kad panaši programa būtų buvusi, kai augo mano dukterys, nes tai – smagus šou visai šeimai. Žiūrėdami jį mokosi ir patys mažiausi“, – pranešime žiniasklaidai teigia Michelle.

Šou pasirodyti turėtų kovo 16 dieną.

Naujausi straipsniai