Michelle Obama išleido jaunesniąją dukrą į koledžą: „Tai labai jautrus momentas“

Michelle ir Barackas Obamos su dukromis: Sasha (kairėje) ir Malia (dešinėje) / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-06 17:33
Buvusio JAV prezidento Baracko Obamos ir jo žmonos, pirmosios ponios Michelle Obamos jaunesnioji dukra Sasha baigė mokyklą ir jau nuo rugsėjo mokosi koledže.

„Žinoma, kad šis įvykis mums sukelė labai daug emocijų. Išleisti dukras į koledžą nėra lengva – mes jau jų ilgimės“, – leidiniui „PEOPLE“ tikino Michelle Obama.

Pasak buvusios JAV pirmosios ponios, jų šeimai visuomet svarbiausia buvo, kad abi dukros gyventų kuo normalesnį gyvenimą. „Laikas bėga taip greitai! Per pastaruosius dešimt metų stengiamės, kad mūsų mergaitės turėtų kuo normalesnę ir įprastesnę kasdienybę. Žinoma, darėme viską, kiek tik įmanoma,  kai tai primintų paprastų žmonių gyvenimą, žinant mūsų šeimos aplinkybes“, – kalbėjo ji.

Barackas Obama su žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.
Barackas Obama su žmona ir dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Michelle patikino, kad pirmieji mėnesiai, kai Sasha paliko namus, buvo tikrai nelengvi.

„Dabar mes labai laukiame susitikimų. Skaičiuojame, kurį savaitgalį mums pavyks susitikti, žinome, kada Sasha grįš namo atostogų metu. Akimirkos, kurias praleidžiame kartu, yra labai ypatingos.“

Moteris pasakojo, kad jiedu su Baracku elgėsi kaip ir visi kiti tėvai, išleidžiantys savo vaikus mokytis – padėjo jaunėlei įsikurti naujoje vietoje: „Žinoma, mes padėjome Sashai išpakuoti visus daiktus ir įsikurti bendrabutyje. Stengiamės, kad ji jaustųsi, kaip namie“.

 

Barackas Obama su dukromis / „Scanpix“ nuotr.
Barackas Obama su dukromis / „Scanpix“ nuotr.

Nors M. Obama sako padėjusi dukrai įsikurti, anot jos, tėvų pareiga yra ne tik pagalba.

„Leidžiame jai jaustis savarankiška ir atsakinga už save. Manau, kad tėvų svarbiausia pareiga yra suteikti vaikams laisvę. Laisvę pažinti pasaulį ir atrasti savo gyvenimo kelią.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai