Michelle Obama apie sunkius gyvenimo momentus: patirtą persileidimą ir pagalbinį apvaisinimą

Michelle Obama / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-09 20:30
Buvusi pirmoji JAV ponia, prezidento Baracko Obamos žmona ir elegancija spindinti Michelle Obama dažniausiai visuomenėje matoma besišypsanti ir pasakojanti apie džiugius dalykus. Tačiau ne šį kartą.

Prieš savo biografinės knygos „Tapsmas“ pasirodymą Michelle sutiko duoti interviu apie tai, apie ką nėra lengva kalbėti nė vienai moteriai. Michelle Obama atvira – prieš pirmosios dukros gimimą, ji buvo patyrusi persileidimą, o vėliau abiejų dukrų susilaukė tik pasinaudojusi pagalbinio apvaisinimo procedūra.

„Jaučiausi tarsi pralaimėjusi, nes tuomet net nenutuokiau, kokie dažni yra persileidimai... Juk mes apie juos beveik nekalbame,“ – sunkius gyvenimo momentus prisiminė moteris.

Michelle Obama tikina, kad apie persileidimus privalome kalbėti garsiai. „Buvome tokie pasimetę, nežinojome, kur kreiptis. Būtent todėl reikia kuo daugiau kalbėti apie tai ir padėti jaunoms poroms. Taip, mums teko daryti pagalbinį apvaisinimą,“ – tikino buvusi JAV pirmoji ponia.

Jau visai netrukus, lapkričio 13-ąją, pasirodys moters knyga „Becoming“ (liet. Tapimas). Ji itin intensyviai ruošiasi susitikimams, kurie nuvilnis per daugelį JAV valstijų.

Tai bus memuarų knyga, aprėpianti visą Michelle Obama gyvenimą: nuo vaikystės, praleistos Čikagoje, iki tapimo pirmąją JAV ponia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai