Michelle ir Barackas Obamos mini 26-ąsias vestuvių metines – meilė, pasitikėjimas ir pagarba

Barackas Obama ir pirmoji ledi Michelle Obama
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-04 17:16
Buvusio JAV prezidento Baracko Obamos ir pirmosios ponios Michelle santuokos baltai pavydi ne vienas. Kur tik bepasirodytų, jie visuomet spinduliuoja begaline meile ir pagarba vienas kitam.

Trečiadienį garsioji pora minėjo 26-ąsias vestuvių metines. Šia proga mylimieji negailėjo gražių žodžių vienas kitam.

Barackas Obama savo „Twiter“ paskyroje rašė: „Jau 26-erius metus esi nepaprasta partnerė, kuri visada mane prajuokina ir tai mano mėgiamiausias būdas matyti pasaulį – su tavimi.“.

Buvęs prezidentas pasidalijo miela žmonos nuotrauka, kurioje ji sėdi lėktuve ir žvelgia pro langą į besidriekiančius kalnus.

Michelle Obama neliko abejinga vyro sveikinimui ir savo romantiška žinute pasidalijo taip pat „Twiter“ tinkle.

„Ačiū tau už 26-erius metus meilės, pasitikėjimo ir pagarbos. Tu vyras, kuris visuomet mus pakelia ir gerbia mane bei mūsų nuostabias mergaites,“ – rašė Michelle. – Kiekviena diena būnant su tavimi man primena, koks lobis tu esi mums visiems“.

Iš šios poros yra ko pasimokyti. Štai 10 jų gražių santykių taisyklių.

1. Atskirkite darbą ir asmeninį gyvenimą. „New York Times“ laikraščiui Barackas pabrėžė darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros svarbą: „Labiausiai vertinu tai, kad mano santuoka yra atskirta nuo daugybės Vašingtono kvailysčių ir Michelle nėra to dalis.“

Įkvepia tai, kad jei buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas gali atskirti darbą ir asmeninį gyvenimą, galite ir jūs!

„Tai turi būti tikra partnerystė, ir jūs iš tikrųjų turite gerbti žmogų, su kuriuo kuriate gyvenimą, nes tai sunkus kelias“, – yra sakiusi Michelle.

2. Būkite sąžiningi vienas kitam. Pasakodamas daugybę Michelle savybių, kurios jam patinka, Barackas žurnalui „Ladies Home Journal“ sakė: „Aš myliu ją labiausiai dėl to, kad ji sąžininga ir tikra... Tokie žmonės jums sako, ką jie galvoja, ir neturi daugybės paslėptų motyvų. Tokia yra Michelle. Ji taip pat juokinga. Ji yra juokingiausia visoje šeimoje.

3. Jei yra stiprus ryšys, išmoksite atleisti smulkmenas. „Kelionė, kurią mes kartu surengėme, iššūkiai, su kuriais susidūrėme, du gražūs vaikai, kuriuos mes užauginome, – tai yra dalykai, dėl kurių aš jam atleidžiu, kai jis palieka savo kojines ant grindų arba pasakoja istoriją, kurią girdėjau jau 100 kartų“, – sakė Michele Ellen DeGeneres viename pokalbių šou.

Barackas Obama su dukra Malia ir žmona Michelle / „Scanpix“/AP nuotr.
Barackas Obama su dukra Malia ir žmona Michelle / „Scanpix“/AP nuotr.

4. Prioritetai kinta. 2007 m. viename interviu Barackas atskleidė, kaip Michelle supratimas apie meilę per keletą metų pasikeitė: „Supratau viena – kuo vyresnis esu, tuo Michelle mažiau susirūpinusi, kad aš jai nepadovanojau gėlų. Ji labiau vertina tai, ką sunkaus dėl jos darau. Tai yra įrodymas, kad aš galvoju apie ją.“

5. Tinkamas žmogus mylės jus už tai, koks esate, o ne už tai, ko pasiekėte. 2012 m. savo kalboje Michelle kalbėjo apie meilę Barackui ir teigė vertinanti labiau jų ryšį nei politinę sėkmę: „Man jis vis dar yra tas vaikinas, kuris atvažiuodavo manęs pasiimti į pasimatymą savo tokiu surūdijusiu automobiliu, kad galėjau iš tikrųjų pamatyti grindinį per žiojėjusią skylę keleivio pusėje.“

Baracko ir Michelle vestuvės / „Scanpix“/AP nuotr.
Baracko ir Michelle vestuvės / „Scanpix“/AP nuotr.

6. Svarbu nenuvilti vienas kito. Viename interviu Michelle apibūdino svarbų skirtumą tarp to, kas erzina santykiuose, ir tarp to, kai žmonės vienas kitą nuvilia. „Jis yra pastovus. Ar jis mane varo iš proto? Taip. Ar jis kartais daro to, ko negaliu pakęsti? Tikrai taip. Bet kaip žmogus jis niekada nuvylė. Aš tikiuosi, kad jis galėtų tą patį pasakyti ir apie mane.

7. Santuoka – tai darbas. „Mes susituokę daugiau nei 20 metų. Ir, kaip ir kiekvienoje santuokoje, buvo pakilimų ir nuosmukių. Tačiau jei dirbate ir stengiatės tada, kai sunku, pagarba ir meilė, kurią jaučiate, gilėja“, – sakė Barackas Barbarai Waltersiams.

Barackas Obama su žmona Michelle Obama, dukromis Malia ir Sasha bei augintiniais / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Barackas Obama su žmona Michelle Obama, dukromis Malia ir Sasha bei augintiniais / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

8. Ideali santuoka yra visiškas mitas. Laikraščiui „The New York Times“ pirmoji ponia yra sakiusi: „Aiškinti, kad egzistuoja tobula santuoka, būtų nesąžininga santuokos ir jaunų žmonių atžvilgiu, kurie bando kažką kurti, ieškoti tobulumo, kurio nėra. Nepriekaištingų santykių įvaizdis yra paskutinis dalykas, kurį norėtume kurti“, – sakė Michelle. Toks spaudimas, pasak sutuoktinių, tik dar labiau apsunkintų padėtį.

9. Parodykite savo meilę. Kaip visas pasaulis pastebėjo ir susižavėjo, prezidentas ir pirmoji ponia niekada nesigėdijo parodyti savo jausmų viešumoje, pademonstruoti savo meilę vienas kitam. Jie dažnai laikosi rankomis, liečiasi ir bučiuojasi. Tai daro net nenuspėjamose vietose: futbolo stadione, eidami į susitikimą. Pora ne kartą yra pastebėti flirtuojantys, besijuokiantys, džiaugsmingai vienas į kitą žiūrintys, o tai – viena iš šiltų santykių taisyklių.

Michelle Obama ir Barackas Obama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Michelle Obama ir Barackas Obama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

10. Pagarba vienas kitam. Garsioji pora ne kartą yra sakiusi, kad santuoka yra partnerystė, kur kiekvienas turi investuoti kažką, vienas kitą gerbti. „Tai turi būti tikra partnerystė, ir jūs iš tikrųjų turite gerbti žmogų, su kuriuo kuriate gyvenimą, nes tai sunkus kelias“, – yra sakiusi Michelle.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai