Michaelo Jacksono pedofilijos byla: nutekėjusi policijos kratos ataskaita atskleidžia, ką jis slėpė

Michaelas Jacksonas „Neverland“ rančoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Velionio popkaraliaus Michaelo Jacksono pedofilijos byla jau seniai užbaigta – dainininkas išteisintas. Tačiau pedofilijos šleifas net ir po mirties jo neapleidžia – į internetą nutekėjo slapta ir iki šiol niekur neviešinta policijos kratos jo namuose ataskaita, atskleidžianti, kokios šokiruojančios ir iškrypėliškos medžiagos slėpė garsus dainininkas.

Portalas „Radar Online“ Santa Barbaros apygardos šerifo departamento ataskaitą apie 2003 metais Michaelo Jacksono rančoje „Neverland“ atliktą kratą paviešino likus penkioms dienoms iki septintųjų dainininko mirties metinių.

Ataskaitoje rašoma, kad Michaelo Jacksono namuose buvo rastos knygos su „atviromis ir dviprasmiškomis“ jaunų berniukų nuotraukomis, įskaitant „knygą, vaizduojančią nuogus vaikus“ ir „mažamečius ar ankstyvos paauglystės individus“, kurie buvo „nuogi arba pusiau nuogi“, bei 50 vyrų, moterų, berniukų ir mergaičių nuotraukų iškrypėliškomis pozomis.​

„Detektyvų ataskaitoje rašoma, kad Michaelas net naudojo savo paties sūnėnų, kurie dainavo grupėje 3T, seksualias nuotraukas, kuriose jie vien su apatiniais, kad sujaudintų jaunus berniukus“, – sakė vienas gerai apie šį reidą informuotas tyrėjas, panorėjęs likti anonimu.

Michaelas Jacksonas turėjo tikrai iškreiptą seksualinį apetitą, ir tos nuotraukos atskleidžia sadistišką jo pusę, apie kurią niekas nežinojo

„Tie dokumentai parodė Jacksoną kaip manipuliuojantį, dėl narkotikų ir sekso pamišusį grobuonį, kuris naudojo kraują, seksualinio pobūdžio nuotraukas su gyvūnų aukojimu ir iškrypėliškais suaugusiųjų aktais, kad palenktų vaikus į savo pusę, – sakė šaltinis. – Jis taip pat turėjo šlykščių ir šokiruojančių nuotraukų, vaizduojančių vaikų kankinimą, suaugusiųjų ir vaikų nuogybes, moterų vergovę ir sadomazochizmą. Yra viena konkreti nesveika nuotrauka, kurioje vaikas laiko negyvai nukraujavusią žąsį. Knygoje, kurią Jacksonas vaidino „Kambarys žaidimams“, yra viena labai trikdanti nuotrauka, kurioje vaizduojama JonBenet Ramsey (nužudyta mergaičių grožio konkursų dalyvė, – red. past.) antrininkė su kilpa aplink kaklą. Ten taip pat buvo nuotraukų ir vaizdo įrašų su sadomazochistiniu seksu, vergija ir transeksualais.“

„Michaelas Jacksonas turėjo tikrai iškreiptą seksualinį apetitą, ir tos nuotraukos atskleidžia sadistišką jo pusę, apie kurią niekas nežinojo“, – sakė šaltinis iš policijos.

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kratos metu dainininko namuose taip pat rasta vaistų, skirtų gydyti priklausomybę nuo sekso.

Teisininkas Ronas Zonenas, skandalingoje byloje dirbęs kaltinančioje pusėje, „Radar Online“ sakė, kad tokia medžiaga gali būti naudojama siekiant sumažinti vaikų jautrumą.

„Michaelas pripažino, kad į savo lovą ne vieną kartą vedėsi vieną vaiką po kito, – sakė teisininkas. ​– Mes identifikavome penkis berniukus, kurie visi pateikė jam kaltinimus dėl seksualinės prievartos. Man net nekyla klausimas, ar Michaelas buvo kaltas dėl vaikų tvirkinimo.“​

2003-aisiais Michaelui Jacksonui buvo pateikti septyni ieškiniai dėl vaikų tvirkinimo ir du ieškiniai dėl mažamečių apsvaiginimo siekiant suvilioti. Popkaraliui grėsė 20 metų kalėjimo, tačiau, nepaisant visų pateiktų įrodymų, 2005-aisiais prisiekusiųjų žiuri jį išteisino.

Garsioji Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau