Michaelo Jacksono jaunėlis – nutilęs dėl tėčio

Prince'as Michaelas Jacksonas II / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Kalbėdami apie Michaelo Jacksono (1958–2009) vaikus daugelis galvoje turi modelį ir aktorę Paris (21). Bet juk prieštaringoji žvaigždė turėjo dar du sūnus. Ir dabar jie irgi ieško savo kelio.

Vieną šlovės etapą jie jau išgyveno kaip nepaprastojo tėvo atžalos. Michaelas Josephas Jacksonas jaunesnysis (22), geriau žinomas kaip Prince’as, buvo dainininko pirmagimis. O žvelgiant į 2002 metais išplatintą Prince’o Michaelo Jacksono II (17) kūdikystės nuotrauką, kurioje tėvas laiko jį uždengtu veidu Berlyno viešbučio „Adlon“ balkone, iki šiol gniaužia širdį. Ir gali būti, kad Jacksono jaunėlis net nežino jį išnešiojusios pakaitinės motinos vardo (kitaip nei vyresnioji sesuo ir brolis, kuriuos išnešiojo ir pagimdė antroji dainininko žmona Debbie Rowe (60). Bent viešai tos moters vardas nebuvo paskelbtas, nors pretendenčių ir spekuliacijų netrūko.

Šitas vaikas, dabar jau visas vaikinas, dar žinomas tėvo duotąja Blanketo pravarde. Lietuviškai ji reiškia antklodę. Viename interviu dainininkas yra sakęs, kad taip pramindamas jaunylį galvoje turėjęs meilę ir švelnumą, kuriais irgi galima apgaubti.

2015 metais, neapsikentęs patyčių privačioje mokykloje, Blanketas nusprendė pasikeisti vardą ir tapo Bigi (nežinoma, ar buvo pakeisti ir dokumentai). Sakoma, iš visų Jacksono vaikų jis sunkiausiai susitaikė su tėvo netektimi – galų gale jam buvo tik septyneri – ir dar sunkiau nei brolis ir sesuo pritapo privačioje Buckley mokykloje.

Prince'as II vaikystėje / Vida Press nuotr.

Paradoksas – ar vardo keitimas padėjo, ar Jacksono jaunylio klasės draugai išaugo iš patyčių amžiaus, tačiau tapęs Bigi Jacksonu jis išties pasijuto geriau. Kuo toliau, tuo labiau stengiasi gyventi savo gyvenimą ir liautis slapstytis. Michaelo Jacksono atžalos statusas niekada nebuvo lengvas, ypač dabar, kai po dokumentinio filmo „Leaving Neverland“ visi vėl prisimena skandalingiausius pedofilija kaltinto tėvo biografijos momentus.

Nė viena Jacksono atžala niekada nekomentavo naujosios juostos. Bet jei tikėtume Michaelo Jacksono sūnėnu Taju (45), Bigi visa tai pakėlė itin blogai – tapo uždaras, jį ištiko rimta depresija, net kurį laiką visiškai nustojo kalbėti. Nenuostabu, kad šiandien šeimai kiekviena jo šypsena ar pasirodymas viešumoje – aukso vertės.

Neseniai kartu su vyresniuoju broliu jie įkūrė savo „YouTube“ tinklaraštį, kuriame abu pasakos apie kino filmus. Pirmasis klipas buvo skirtas juostai „Keršytojai. Pabaiga“ aptarti ir per dieną sulaukė 111 tūkstančių peržiūrų.

Besišypsančio ilgaplaukio Bigi, vilkinčio „Marvel“ marškinėlius, nuotraukos pasirodė ir brolio instagrame (pats neturi paskyros jokiame socialiniame tinkle). Jis vienas iš pirmųjų pasveikino vyresnėlį su svarbiąja diena – šį pavasarį Michaelas Josephas su pagyrimu baigė privatų katalikišką Lojolos Švenčiausiosios Mergelės Marijos Širdies universitetą, kuriame studijavo verslininkystę. 

Skaitykite daugiau