Michaelo Jacksono dukra Paris atsidūrė ligoninėje: „Svarbiausia psichinė ir emocinė būklė“

Paris Jackson ir jos tėvas Michaelas Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-20 08:45
Būti muzikos karaliaus Michaelo Jacksono dukra nėra lengva. Paris (20) ne vienerius metus kenčia nuo psichologinių sutrikimų ir vis stengiasi su tuo kovoti. Šį kartą mergina, pasak naujienų portalo „People“ ieško gydymo, kad pagerintų savo „emocinę būklę“.

„Po intensyvių metų, Paris nusprendė, kad jai laikas atsitraukti ir labiau pasirūpinti savimi. Ypač emocine ir psichologine savo būsena,“ – artimas merginai šaltinis pasakojo „People“.

Pasak šaltinių, Paris Jackson jau rado jai tinkamą ligoninę, kurioje ji praleis šiek tiek laiko, kol sustiprės ir pasijaus geriau.

Paris Jackson / Burberry nuotr.
Paris Jackson / Burberry nuotr.

„Paris užsiregistravo į reabilitacijos ligoninę ir tikisi, kad išėjusi jausis žymiai laimingesnė,“ – kalbėjo šaltinis.

Garsaus dainininko dukra ne kartą yra prisipažinusi, jog kenčia nuo psichologinių sutrikimų. Merginos paauglystė nebuvo lengva. Ji prisipažino susidūrusi su užgauliojimais ir piktomis patyčiomis.

Kalbėdama su garsiąja pokalbių šou vedėja Oprah Winfrey naujojoje jos laidoje „Oprah's Next Chapter“, vienintelė M.Jacksono dukra prisipažino, kad patyrė mokyklos mergaičių spaudimą.

Paris Jackson, Stella McCartney ir Miley Cyrus / Vida Press nuotr.
Paris Jackson, Stella McCartney ir Miley Cyrus / Vida Press nuotr.

„Mergaitės mėgino iš manęs tyčiotis, tačiau joms nepavyko. Jei jaučiu, kad kažkas bendrauja apsimestinai, stengiuosi tuos žmones stumti nuo savęs kuo toliau“, – kalbėjo paauglė, kuri dėl savo diplomatiškų pasisakymų visuomet lyginama su velioniu tėvu. Paris drąsino bendraamžius nepalūžti dėl priešiškai nusiteikusių bendramokslių.

2013-aisiais mergina bandė nusižudyti, tuomet paauglė skubiai buvo paguldyta į ligoninę. Tuomet Jacksonų aplinkos šaltiniai teigė, kad Paris jau kuris laikas kenčia nuo depresijos – jai vis nepavyksta atsigauti po tėvo Michaelo mirties. „Pastaruoju metu ji labai blogai jautėsi, negalėdavo užmigti. Ji labai ilgisi tėvo“, – sakė šaltinis.

„Būti jautria 15-mete yra labai sunku, nesvarbu, kas tu esi. Tai ypač sunku, kai dar prarandi artimiausią savo žmogų“, – „Entertainment Tonight“ savo anūkės elgesį tuomet komentavo Katherine Jackson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai