Michaelo Douglaso sūnus paleistas iš kalėjimo: nelaisvėje už narkotikus praleido 7 metus

Michaelas Douglasas su sūnumi Cameronu (2009 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-02 12:49
Holivudo aktoriaus Michaelo Douglaso (71 m.) sūnus Cameronas (37 m.) paleistas iš kalėjimo, kur už grotų praleido beveik 7 metus.

Buvęs aktorius Cameronas Douglasas buvo nuteistas penkerius metus kalėti, kai 2010-aisias pas jį buvo rasta didelis kiekis heroino ir metamfetamino, kas leido daryti prielaidą, jog narkotikus ketinta parduoti.

Jau sėdėdamas kalėjime Cameronas vis tiek rasdavo būtų, kaip svaigintis, ir už tai, kad į įkalinimo įstaigą slapta gabendavo narkotikus, jo bausmė buvo prailginta dar dviem metais, kuriuos jis turėjo praleisti vienutėje.

Cameronas iš kalėjimo turėjo būti paleistas 2018-aisiais, tačiau iš įkalinimo įstaigos jis paleistas kiek anksčiau. Šiuo metu jis gyvena pataisos namuose Brukline, kur ruošiasi integracijai į visuomenę.

Per tą laiką, kol Cameronas sėdėjo kalėjime, jo tėvas jį reguliariai lankydavo, tačiau aktorius neslėpė, kad yra nusivylęs sistema ir bausmė, skirta jo sūnui, yra per didelė. Anot Michaelo Douglaso, jo sūnus – narkomanas, kuriam reikalingas gydymas, o laikymas už grotų jo problemos neišspręs ir į laisvę jis išeis toks pats.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pats Cameronas Douglasas taip pat yra sakęs, kad jo manymu, su nesmurtaujančiais narkomanais derėtų elgtis kiek kitaip – ne uždaryti už grotų, o padėti atsikratyti priklausomybės.

„Ši pasenusi sistema beveik nekreipia, jeigu iš viso kreipia, dėmesio į priklausomybių ligas, ir vietoj to baudžia daug griežčiau nei daugumą smurtinių nusikaltėlių, – savo laiške, kurį parašė sėdėdamas kalėjime ir kurį 2013 metais išspausdino „Huffington Post“, rašė Cameronas Douglasas. – Nesakau, kad nenusipelniau būti nubaustas, ar kad su manimi reikėtų elgtis išskirtinai. Padariau klaidų ir atvirai pripažįstu savo kaltę. Tačiau aš esu įstrigęs ydingame pasikartojančiame rate, kaip ir dauguma narkomanų. Deja, kai tai turėtų būti gydoma, bausmių sistemos „atsakymas“ yra užrakinti duris ir išmesti raktą.“

Cameronas yra vienintelis Michaelo Douglaso ir jo pirmosios žmonos Diandros, su kuria aktorius išsiskyrė 1995-aisiais po 18 metų trukusios santuokos, sūnus. Su antrąja žmona Catherine Zeta-Jones aktorius turi dar du vaikus – sūnų Dylaną (16 m.) ir dukrą Carys (13 m.).

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai