Michaelo Douglaso dukra vaikystėje manė, kad jos tėtis – blynų kepėjas

Michaelas Douglasas, Carys Douglas ir Catherine Zeta-Jones / Vida Press nuotr./ žurnalo „Town and Country“ viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors aktorius Michaelas Douglasas yra vienas ryškiausių ir lengviausiai įsimenamų aktorių Holivudo istorijoje, savo penkiolikmetei dukrai Carys – jis paprasčiausiai tėtis.

Žavioji Catherine Zetos-Jones ir Michaelo Douglaso dukra Carys drauge su mama įsiamžino „Town & Country“ žurnalo viršelyje.

Tai pirmasis kartas, kada jaunoji žvaigždžių atžala pozavo viršeliui drauge su Catherine. Atviro pokalbio metu ji pasakojo, kad augdama net neįsivaizdavo, koks garsus jos tėtis yra.

„Galvojau, kad tėtis yra blynų kepėjas ir tiek. Nežinojau, jog jis garsus aktorius. Nuoširdžiai“, – neslepia Carys.

Ant viršelio 15 metų mergina atsidūrė ne tik kaip garsių tėvų dukra, bet ir kaip debiutuojanti aktorė.

Mergaitė pasakoja apie patirtą spaudimą augant garsioje šeimoje, taip pat apie savo nuogąstavimus, kad ne visuomet išeis būti tobula.

Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones su vaikais Dylanu ir Carys 2010-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kai buvau jaunesnė, niekuomet nesinorėjo, jog mane kažkas priskirtų Douglasų dinastijai. Aišku, kad žeidžia, sunku įrodyti, kad dėl savo ateities aš jau dabar stengiuosi iš visų jėgų. Visi mano, jog man viską ant lėkštutės padeda tėvai. Priešingai, dabar aš visuomet stengiuosi parodyti aplinkiniams – nesu tik garsių tėvų vaikas.“

Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Beje, mergaitė vaikystėje augo nuošaliau holivudiško žvaigždžių spindesio, todėl ji puikiai prisimena savo pirmąjį susidūrimą su paparaciais ir kaip tai ją paveikė.

„Labai nuliūdau. Metro paparaciai tiesiog prisėsdavo prie manęs. Man buvo kokie šešeri. Prisipažinsiu, jaučiausi sutrikusi. Tiesa, bėgant laikui suvokiau, kad teks su tuo gyventi,“ – atvirauja mergina.

Kirkas Douglasas su žmona Anne ir sūnaus Michaelo šeima – jo žmona Catherine Zeta-Jones bei vaikais Dylanu ir Carys / „Scanpix“/AP nuotr.

Garsūs aktoriai Catherine ir Michaelas susituokė 2000-aisiais, nuo to laiko C.Zeta-Jones ėmė mažiau filmuotis, nes norėjo kuo daugiau laiko skirti šeimai.

Garsių aktorių santuoka braškėti pradėjo 2013 metais – jiedu pradėjo gyventi atskirai ir nebesirodė kartu viešumoje, Catherine Zeta-Jones nustojo nešioti vestuvinį žiedą.

Tačiau Michaelas Douglasas visą laiką išliko optimistiškai nusiteikęs ir tvirtino, kad jo ir žmonos išsiskyrimas yra laikinas, jiedu stengiasi išspręsti visus nesutarimus ir viliasi toliau gražiai gyventi kartu. Galų gale Michaelas Douglasas grįžo gyventi į bendrus šeimos namus Niujorke, vestuvinis žiedas vėl atsidūrė ant Catherine piršto, taigi porai problemas pavyko išspręsti.

2017 m., lapkričio 18 dieną pora atšventė 17 metų vestuvių metines.

„Prieš 17 metų ištariau „Aš sutinku“ savo geriausiam draugui ir mūsų dviejų mėnesių sūnaus tėvui. Maniau, kad mano gyvenime jau nebus geresnės dienos nei ta, tačiau tokių dienų dar buvo daug. Su švente, Michaelai. Su tavimi, mūsų vaikais Dylanu ir Carys kiekviena diena gali būti tarsi ilgas fantastinis vakarėlis Niujorko aikštėje. Myliu tave“, – tuomet rašė Catherine Zeta-Jones.

Skaitykite daugiau