Michaelis Schumacheris atsigauna: nebėra prikaustytas prie lovos

Mickas Schumacheris / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-17 14:26
Sunkią galvos traumą patyręs septyniskart „Formulės-1“ pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris vis dar kovoja už savo gyvybę, tačiau panašu, kad jam šypsosi likimas ir jis po truputį atsigauna. Naujienų portalas „Daily Mail“ skelbia, kad vyras pakilo iš lovos.

Nuolat šalia jo budi žmona Corinna, kuri stengiasi apsaugoti vyrą nuo negatyvių prognozių. Su tėčiu kuo daugiau laiko stengiasi praleisti ir vaikai: dukra Gina ir sūnus Mickas. 

Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2010-ųjų sausį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2010-ųjų sausį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ateinančių metų sausio 3-iąją lenktynininkas švęs svarbią sukaktį – 50 metų jubiliejų. Paskutiniuosius penkerius metus vyras praleido ligoninėje, kurioje dėl jo gyvybės kovojo didžiulės medikų pajėgos.

Pasak „Daily Mail“, Michaelis vis dar yra prižiūrimas gydytojų, tačiau yra persikėlęs į savo namus – įspūdingą vilą, esančią Glande miestelyje.

Michaelis Schumacheris švenčia 45-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Michaelis Schumacheris švenčia 45-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gydytojų priežiūra kainuoja nemažai – apie 56 tūkst. eurų už savaitę.

Žmonės.lt primena, kad lenktynininkas Michaelis Schumacheris sunkią galvos traumą slidinėdamas patyrė kelios dienos prieš savo 45-ąjį gimtadienį. Tąkart Grenoblio ligoninės profesorius Jeanas Fransua Payenas sakė, kad Michaelio smegenų pažeidimai – labai rimti, taigi jei pacientas išgyventų, iki pat gyvenimo pabaigos jis turėtų gyventi su šios traumos pasekmėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai