Michaelio Schumacherio žmona dėkoja gerbėjams: „Ačiū jums už draugystę, tačiau sveikatos tema lieka šeimos rate“

Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2010-ųjų spalį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 08:00
Sunkią galvos traumą patyręs septyniskart „Formulės-1“ pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris vis dar kovoja už savo gyvybę, tačiau panašu, kad jam šypsosi likimas ir jis po truputį atsigauna. Naujienų portalas „Daily Mail“ visai neseniai paskelbė, kad vyras pakilo iš lovos.

Vakar, sausio 3-ąją, garsus vyras minėjo 50-ies metų jubiliejų. Michaelio žmona, Corinna, gražios dienos proga kreipėsi į savo vyro gerbėjus, dėkodama už palaikymą ir prašydama supratimo.

„Džiaugiamės ir norime labai padėkoti tiems, kurie Michaelio penkiasdešimtmetį švęs kartu su juo, – rašė Corinna Schumacher. – Galiu jus patikinti, kad jis yra tikrai gerose rankose ir mes darome viską, ką galime. Dėkojame jums už palaikymą ir neblėstančią draugystę, tačiau abu su Michaeliu prašome supratimo. Ir toliau jautrią sveikatos temą ir visą su tuo susijusią informaciją pasiliksime sau. Linkime jums sveikų ir laimingų 2019-ųjų.“

Michaelis Schumacheris švenčia 45-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Michaelis Schumacheris švenčia 45-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuolat šalia jo budi žmona Corinna, kuri stengiasi apsaugoti vyrą nuo negatyvių prognozių. Su tėčiu kuo daugiau laiko stengiasi praleisti ir vaikai: dukra Gina ir sūnus Mickas.

Paskutiniuosius penkerius metus vyras praleido ligoninėje, kurioje dėl jo gyvybės kovojo didžiulės medikų pajėgos.

Pasak „Daily Mail“, Michaelis vis dar yra prižiūrimas gydytojų, tačiau yra persikėlęs į savo namus – įspūdingą vilą, esančią Glande miestelyje.

Žmonės.lt primena, kad lenktynininkas Michaelis Schumacheris sunkią galvos traumą slidinėdamas patyrė kelios dienos prieš savo 45-ąjį gimtadienį. Tąkart Grenoblio ligoninės profesorius Jeanas Fransua Payenas sakė, kad Michaelio smegenų pažeidimai – labai rimti, taigi jei pacientas išgyventų, iki pat gyvenimo pabaigos jis turėtų gyventi su šios traumos pasekmėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai